Amway dlaczego warto?

Kto z nas nie marzył o bogactwie, nie rozmyślał co zrobiłby gdyby miał dużo kasy? W co by zainwestował? Najczęściej takie wizje roztaczał człowiek jak był młody i miał głowę pełną pomysłów na swoją przyszłość, na swoją niezależność. Dowiedz się dlaczego warto współpracować z Amway.

Życie jednak potrafi weryfikować plany i zniweczyć marzenia.

Ale wygrywają Ci co się nie poddają, szukają nowych wyzwań, nowych pomysłów, nowego interesu, bo dalej wierzą w swoje marzenia.
Każdy kto naprawdę rozgląda się za jakimś interesem , może rozwinąć biznes np. w marketingu sieciowym.

Warto jednak w tym miejscu postawić sobie pytanie – dlaczego Amway?

Dlaczego cokolwiek chcę robić. Na to pytanie każdy z nas musi znaleźć odpowiedź sam. Wiem, że dla jednych będzie to impuls by gonić za młodzieńczymi marzeniami, by może wreszcie zacząć je realizować, dla innych będzie to zdobycie pieniędzy na podróże, na rozwój swoich zainteresowań . Dla wielu jest to po prostu poprawa dotychczasowej sytuacji materialnej.

Nie ważne co będzie motorem do dalszego działania, najważniejsze jest to , że sam musisz to odkryć. Dopóki nie odpowiesz sobie na to kluczowe pytanie – dlaczego? tak długo nic nie zrobisz a to czego będziesz się chwytał po prostu nie będzie Ci wychodzić.

Jak znajdziesz odpowiedź na pytanie dlaczego chcę to robić to wówczas można postawić sobie kolejne pytanie – jak to zrobić?

Jak wystartować w marketingu sieciowym? Co zrobić aby mi wyszło? Co muszę wiedzieć? Skąd mam czerpać wiedzę na ten temat? Czy istnieje jakiś sposób, mechanizm, by odnieść w tym biznesie sukces finansowy?

Mnóstwo pytań na które znajdziesz odpowiedź.

Wszystko jednak zaczyna się od decyzji, od działania. Nic nie dadzą Ci odpowiedzi na te pytania jak będziesz stał w miejscu. W marketingu sieciowym najważniejsze jest działanie. Nic się nie wydarzy jak nie zaczniesz. W tym biznesie zawsze jest ktoś, kto Cię poprowadzi, wyjaśni wątpliwości , ktoś kto wie nieco więcej od ciebie , wie jak działać i jakich błędów nie popełniać.

Trudno jest nam czasami zaufać komuś, zwłaszcza jak jest to osoba, której nie znamy. Jeśli jednak chcesz mieć to co popchnęło Cię do działania – musisz zaufać i dać się poprowadzić.

Oczywiście ważna jest wiedza, ale czasami nadmiar wiedzy może zgasić zapał.

Nie oznacza to, że nie edukujemy się, wręcz przeciwnie – wiedza to klucz do sukcesu. W tym biznesie jednak wiedzę należy stopniować, dostosować do poziomu rozwoju biznesu, tym bardziej, że jest to inna wiedza i inne umiejętności niż te które do tej pory posiadaliśmy.

Takiej podstawowej wiedzy niezbędnej do tego by zacząć działać w marketingu sieciowym możesz nabyć w ciągu 15 minut. Reszta przyjdzie stopniowo i będzie Ci potrzebna na każdym nowym etapie rozwoju Twojej działalności.

Mi, żeby rozpocząć współpracę wystarczyła kartka papieru na której zobaczyłem potęgę tego biznesu.
Absolutnie nie wiedziałem jak to działa, ale wiedziałem, że chcę to robić i muszę spróbować!
Pomyślałem, że jak to zrobię, wystartuję to będę miał motywację do dalszego działania.
W ciągu dwóch dni od zobaczenia planu zarejestrowałem dwie osoby i to pozwoliło mi uwierzyć w sukces.
Z produktami nie mieliśmy z żoną większych problemów. Od razu zrozumieliśmy ideę kupowania dla siebie i ewentualnego proponowania innym, aby zapoznali się z ekonomią i jakością tych produktów. My w produktach zakochaliśmy się od pierwszego z nimi kontaktu. To przecież te produkty, idea marketingu sieciowego miała nas zaprowadzić tam gdzie od samego początku chcieliśmy dotrzeć – do niezależności finansowej.

Dziś te wszystkie sprawy jak zamawianie produktów, rekomendacja nowych osób wydaje się dużo prostsza.

My po produkty musieliśmy jechać 100 kilometrów do najbliższego magazynu, płacić z własnej kieszeni za paliwo. Dzisiaj siadam do komputera, popijam kawkę , robię zamówieni i w ciągu 48 godzin, produkty mam w domu. Opłatę kuriera pokrywa firma (do zamówienia równego 250 zł).
Również rekomendowanie nowych osób jest prostsze. Dawniej jeździliśmy z żoną na takie spotkania po całej Polsce, znów paliwo, czasami trafiliśmy na zamknięte drzwi bo ktoś się umówił a potem rozmyślił i nie dał znać żeby nie przyjeżdżać.

Dzisiaj jest Internet, wsparcie firmy, każdy ma własną stronę.

Dotarcie do ludzi jest dużo prostsze. Wysyłamy informacje, piszemy bloga – o nas, o naszym starcie w tym biznesie. Dzielimy się informacją. I to co najpiękniejsze to to, że trafiamy na ludzi, którzy chcą działać i współpracować, są otwarci – bo znaleźli odpowiedź na pytanie – dlaczego chcę to robić?

Nikt na początku nie ma dostatecznej wiedzy na temat marketingu sieciowego.

Natomiast , żeby zbudować maszynę do zarabiania pieniędzy potrzebny jest dobry wzór do powielania, taki, który da się powielić, skopiować.
Pamiętaj jednak, że czasami można mieć najlepsze narzędzia, najlepszy plan marketingowy, najlepsze nagrania i pozostać w miejscu. Musisz nauczyć się pomnażać to co już masz. Jeśli tego nie robisz to stoisz w miejscu, jeśli nauczysz się tego to masz wielkie szanse na zbudowanie wielkiej organizacji.

Amway dlaczego warto?

Zastanawiasz się w jaki sposób można rozpocząć współpracę z firmą Amway? Dowiedz się więcej! Amserwis przygotował dla Ciebie więcej informacji na podstronie dotyczącej rejestracji. Wiesz już co nie co o firmie Amway i chcesz zacząć działać z Nami? Nic prostszego. Zarejestruj się już teraz!