Pytania dotyczące firmy Amway?

Firma Amway to działająca w sektorze sprzedaży bezpośredniej, która zajmuje się dystrybucją szerokiej gamy wysokiej jakości produktów poprzez sieć Niezależnych Przedsiębiorców lub bezpośrednio na stronie Amway.

Oferuje fantastyczne możliwości biznesowe osobom, które chcą mieć wpływ na swój własny sukces. Niektóre osoby decydują się na uzyskanie statusu Przedsiębiorcy, aby osiągnąć niezależność finansową i czerpać radość z faktu bycia własnym szefem. Inne osoby postrzegają współpracę z firmą, jako świetny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Czy Amway to piramida finansowa?

Piramida to nietrwały model finansowy, który płaci ludziom za rekrutowanie innych do systemu. Firma  nie działa w ten sposób. Nasze główne zasady oparte są na odpowiedzialności osobistej, wysiłku i zaangażowaniu. Nasz model biznesowy jest spójny, prosty i transparentny. Obroty generowane przez Przedsiębiorcę pochodzą ze sprzedaży produktów, a nie z rosnącej liczby rekrutowanych osób.

Dlaczego warto współpracować?

Amway to rodzinna i stabilna finansowo firma, która prowadzi działalność biznesową na całym świecie już od ponad 50 lat.
Od 1959 roku firma wypłaciła więcej premii i nagród gotówkowych swoim Przedsiębiorcą z całego świata, niż jakakolwiek inna firma w historii sektora sprzedaży bezpośredniej. Firma w swojej ofercie posiada setki produktów, które na całym świecie słyną z wysokiej jakości.
Oferuje również bezpłatne wsparcie i szkolenia.
Jeżeli zdecydujesz się na współpracę  w charakterze Przedsiębiorcy, to TY decydujesz o sposobie, tempie i elastyczności swojej pracy.

Mój najlepszy przyjaciel zdecydował się na pracę w charakterze Przedsiębiorcy i nie odniósł sukcesu. Jeżeli ten model biznesowy jest taki świetny, dlaczego tak mało osób odnosi sukcesy?

Biznes ten nie jest dla każdego. Jeśli w pracę nie włożysz wysiłku, nie odniesiesz sukcesu. Jeżeli jednak lubisz ciężko pracować i masz chęć uczenia się, Amway oraz osoby z górnej linii rekomendacji pomogą Ci odnieść sukces.

Jeżeli Amway naprawdę jest wiarygodną firmą, dlaczego w Internecie można znaleźć tyle negatywnych materiałów na jej temat?

Niektóre osoby nie mają po prostu cech, które potrzebne są do osiągnięcia sukcesu. Jeżeli są niezadowolone, po prostu o wiele częściej dzielą się swoimi uczuciami niż kiedy są zadowolone – jest to zwykła cecha ludzka. Nie mniej firma zna wartość modelu biznesowego oraz oferowanych produktów, dlatego też objął je 100% Gwarancją satysfakcji klienta. Sprawdź produkty i model biznesowy Amway i sam wyrób sobie o nich opinię. Na pewno są warte wysiłku.

Jeżeli ten model biznesowy jest tak świetny, dlaczego wciąż pracujesz na etacie? Dlaczego nie odniosłeś większego sukcesu?

Kiedy ktoś decyduje się na pracę w charakterze Przedsiębiorcy, wyznacza sobie indywidualne cele. Niektóre osoby pragną zarobić dodatkowe pieniądze, inne chcą zainwestować swój czas i włożyć wysiłek w budowanie przedsiębiorstwa. Ja zdecydowałem się na budowanie biznesu w tempie, które pozwala mi mieć czas na wszystko, co chcę robić.

Skoro te produkty są takie świetne, dlaczego wcześniej o nich nie słyszałem?

Produkty nie są sprzedawane w sklepach. Sprzedawane są przez Przedsiębiorców, czyli przez takie osoby, jak ja. Być może nie słyszałeś o nich, ponieważ firma woli inwestować w jakość produktów i premie dla Przedsiębiorców niż w reklamę.

Dlaczego produkty Amway są tak drogie?

Marki Amway charakteryzują się wysoką jakością i potwierdzoną skutecznością działania. Wiele produktów, np. produkty marki AMWAY HOME™, posiadają formę koncentratu, więc są bardziej ekonomiczne w użyciu. Z tego też względu wydają się być drogie, jeżeli przyjrzysz się cenie jednej butelki. Jeżeli przeanalizujesz koszt jednego zastosowania oraz skuteczność działania produktu, dojdziesz do wniosku, że cena produktów Amway jest rozsądna.

Czy Ty naprawdę zarabiasz dobre pieniądze, czy tylko osoby znajdujące się na szczycie struktury mają duże dochody?

Wyniki finansowe są uzależnione od wkładu pracy. To ja w pełni kontroluję swój biznes Amway. Jeżeli chcę więcej zarabiać, po prostu wkładam w pracę więcej wysiłku. Wynagrodzenie i premie wyliczane są na podstawie obrotów. Możesz zostać Przedsiębiorcą Amway, aby uzyskać dodatkowe dochody lub traktować biznes Amway jako podstawowe źródło dochodów.

Jaki jest koszt rozpoczęcia współpracy z Amway? Co się stanie, jeżeli później zdecyduję, że to nie dla mnie?

Model biznesowy Amway związany jest z niskim stopniem ryzyka. Koszty rozpoczęcia współpracy z Amway są bardzo niskie. Wystarczy zakupić Zestaw Początkowy. Jeżeli w ciągu 6 miesięcy zdecydujesz, że ten rodzaj działalności nie jest dla Ciebie, możesz go oddać i otrzymać zwrot zapłaconej kwoty.

Ile czasu zajmie mi prowadzenie działalności?

To Ty decydujesz, ile czasu chcesz poświęcić na rozwój działalności. Oczywiście, im więcej czasu włożysz, i większe szanse na sukces. Jednym z najważniejszych aspektów związanych z tym biznesem jest to, że to Ty sprawujesz kontrolę. Może się zdarzyć, że w jednym tygodniu będziesz pracować więcej niż w następnym. Możesz pracować w pełnym wymiarze godzin lub na pół -tu – wszystko zależy od Ciebie.

Muszę sprzedawać produkty?

Plan Sprzedaży i Marketingu Amway wynagradza zarówno sprzedaż produktów, jak też wsparcie Przedsiębiorców Amway i Stałych Klientów Plus, których rekomendujesz. Celem Przedsiębiorcy Amway jest sprzedaż wyjątkowych produktów wysokiej jakości. Amway uczy, jak to robić, ale ile sprzedasz, zależy tylko od Ciebie.

Czy muszę rekomendować?

Rekomendowanie nowych Statyce Klientów Plus nie jest wymogiem. Sposób, w jaki budujesz swój biznes zależy całkowicie od Ciebie i od wyznaczonych przez Ciebie celów. Nie mniej, wiele osób traktuje rekomendowanie i wspieranie innych, jako Interesujące i opłacalne zajęcie.

Mój przyjaciel rozpoczął współpracę z Amway; doradzono mu, aby słuchał nagranych przemówień, czytał książki i brał udział w spotkaniach i seminariach.

Szkolenia są bardzo kosztowne… czy są konieczne?

Tak jak, w każdym innym biznesie, musisz zdobyć wiedzę, aby odnieść sukces. Decyzja o nauce jest indywidualnym wyborem. Firma nie wymaga, abyś nabywał książki i taśmy oraz uczęszczał na spotkania i seminaria. Nie mniej materiały zostały opracowane, a spotkania prowadzone są przez doświadczone osoby, które odniosły sukces w tym biznesie, dlatego mogą być motywujące i inspirujące W dłuższej perspektywie inwestycja jest prawdopodobnie opłacalna.

Poznałeś podstawowe odpowiedzi na nurtujące pytania. Polecamy książkę Spełnione obietnicę.

Spełnione-obietnice-Amway

Kilka zdań o książce  – Spełnione obietnice.

Co to jest Amway i dlaczego ludzie tak różnie o nim mówią – Charles Paul Conn

 Na czym polega jego fenomen? Dlaczego budzi tyle kontrowersyjnych opinii? Gdy ludzie mówią o Amwayu, trzeba nade wszystko wiedzieć, jaki wycinek działalności osobiście poznali. Od tego zależy ich opinia. Książka SPEŁNIONE OBIETNICE daje nam nieocenioną sposobność wejrzenia w mechanizm funkcjonowania tej niezwykłej spółki działającej niemal na całym świecie.

Charles Conn pisze szeroko o historii korporacji i ludziach, którzy dzięki niej odnieśli sukces.

Odpowiada na pytania i zarzuty, jakie przez lata stawiano twórcom i zwolennikom tej spółki. Po mistrzowsku udowadnia, że Amway nie przestaje być szczególnym, sprawdzonym przez dziesięciolecia pomysłem, który pozwala ludziom spełniać ich marzenia, bez względu na poziom wykształcenia, doświadczenie czy status majątkowy.

Książka zawiera przesłanie, którego ludzie teraz potrzebują, i to bardziej niż kiedykolwiek!