Biznes da każdego i na każdą kieszeń

 

Biznes dla każdego i na każdą kieszeń.

Biznes dla każdego i na każdą kieszeń - to może być Twoja szansa na sukces.

Biznes-dla-każdego

Jaki sukces osiągnąłeś w swoim życiu? Dobre zdrowie? Szczęśliwą rodzinę?

Zarobiłeś dużo pieniędzy? Uzyskałeś dobre wykształcenie? Masz super pracę? A może nic z tych rzeczy – może po prostu jesteś osoba szczęśliwą! I to Ci wystarczy. Dla każdego z nas sukces znaczy coś innego. W większości przypadków sukces jednak kojarzy się z wolnością i niezależnością finansową.

Miliony ludzi na całym świecie w poszukiwaniu wolności finansowej emigrowało do krajów wolnego rynku.

Zapłaciło ogromną cenę – rozłąkę z bliskimi, musieli odnaleźć się w kraju o innej kulturze, języku . Dzisiaj , kiedy na nich patrzymy to bardzo chętnie zamienilibyśmy się z nimi miejscami . Ale sukces kosztuje. Każdy musi zapłacić swoją cenę . Dzisiaj widzimy ich sukces, ale tylko oni wiedzą jaką cenę zapłacili za to by być dzisiaj w tym miejscu w którym są.

Pewnie znasz osobiście takie osoby, masz takich znajomych, przyjaciół, którzy wyjechali z Polski by szukać swojej szansy na lepsze życie.

Być może sam jesteś jedną z tych osób, która również wyjechała by szukać własnego szczęścia. Na całym świecie można zaobserwować jak ludzie różnych nacji w poszukiwaniu lepszego życia, nowych możliwości przemieszczają się ze wschodu na zachód z południa na północ Wszystko po to by zrealizować swoje marzenia o wolności, o lepszych zarobkach, o pomyślności własnej i swojej rodziny.

Ludzie pytani - co jest ich największą wartością w życiu ( oczywiście poza samym życiem), prawdopodobnie odpowiedzieliby: wolność, dobra praca , spokojne i szczęśliwe życie rodzinne.

Ale nawet w krajach gdzie są duże możliwości rozwoju, gdzie jest wolny rynek, gdzie stabilizacja życiowa jest łatwiejsza do osiągnięcia, nawet tam sporo mężczyzn i kobiet żyje w ekonomicznym i zawodowym niewolnictwie. Dlaczego?
Ano dlatego, że ich styl życia, rozkład zajęć , długie godziny spędzane w pracy oraz urlopy są zależne od kogoś innego. Z pozoru "wolni" ludzie pracują dla zysku kogoś innego. Mówiąc prościej, wielu z nas buduje biznes kogoś innego i realizuje marzenia innych ludzi. A nasze marzenia?

Może warto spróbować biznesu dla każdego i na każdą kieszeń?

45 lat pracy dla kogoś, to nie jedyny sposób na życie.
Może niektórzy uważają inaczej. Ale przedsiębiorczy ludzie wiedzą, że nie ma dla nich dobrych miejsc pracy w tradycyjnym modelu zatrudnienia. Można by na próżno przeglądać listy zawodów, próbując znaleźć taką pracę, która dałaby wielkie możliwości finansowe, swobodę określenia własnych godzin pracy, warunków pracy, i jednocześnie sprawiałaby przyjemność i dawałaby satysfakcję osobistą.

Powielany od lat 45-letni plan pracy jest daleki od ideału.

Zazwyczaj kobieta lub mężczyzna ma 18-25 lat w chwili ukończenia swojej edukacji. Podejmują pracę. Oczywiście trzeba dodać , że dziś nie ma żadnej gwarancji na pracę w swoim zawodzie. Często w poszukiwaniu pracy trzeba się przekwalifikować . Wszystko po to żeby mieć pracę, która i tak nie jest w stanie zaspokoić naszych potrzeb. Ale o tym przekonujemy się nieco później, najczęściej po upływie 15 czy 20 lat pracy.

Młodzi ludzie pełni marzeń i młodzieńczych oczekiwań, w przeważającej większości szybko osiągają pewien stały poziom dochodów.

Nawet jeśli gospodarka i miejsce pracy mają ustabilizowane, to trudno jest im wyprzedzić rosnącą inflację. W obliczu takiej sytuacji większość ludzi musi się zdecydować na jedną z dwóch rzeczy: Albo ograniczyć swoje marzenia albo zwiększyć swoje dochody. Dopóki są młodzi podążają za marzeniami – chcą mieć mieszkanie, dom, dobry samochód, ciekawe wakacje. Zwiększają więc liczbę godzin pracy bo aby zrealizować swoje plany potrzeba więcej pieniędzy. Potem rodzina, dzieci i kolejne potrzeby – wykształcenie dzieci, dodatkowe zajęcia dla dzieci. Własne marzenia schodzą na plan dalszy. Ale pracują dalej, jeszcze ciężej, dłużej. Dzieci widzą już tylko rano i wieczorem. Czas ucieka, zaczynają myśleć o emeryturze. Liczą na to , że wówczas odpoczną i wreszcie zaczną żyć. I tak nie wiadomo kiedy życie przeciekło między palcami.

My jednak mówimy Ci spróbuj wystartować biznes dla każdego i na każdą kieszeń!

Będąc na emeryturze jedna trzecia ludzi nadal pracuje. Okazuje się, że w dalszym ciągu potrzebują pieniędzy. Statystycznie spośród ludzi osiągających wiek 65 lat, 45% może polegać na krewnych, 30% jest zmuszonych do korzystania z dobroczynności. Większość swoich pieniędzy zostawiają w aptekach. Zaledwie 2% emerytów może w istocie cieszyć się prawdziwą swobodą finansową.

Bez względu na to ile mamy dziś lat powinniśmy się zastanowić czy nie warto mieć alternatywnej oferty na własne życie.

Posiadać dodatkowe źródło dochodu po to aby mieć więcej ale przede wszystkim po to żeby mieć możliwość wyboru. Każdy chce być doceniany za swoją pracę nie tylko dobrym słowem, ale głównie finansowo. Od zarania wieków wiadomo, że osiągniesz tą satysfakcję jeśli sam dla siebie będziesz szefem czyli wtedy kiedy będziesz miał własną firmę. To jest najlepsze rozwiązanie dla ludzi ambitnych i przedsiębiorczych. Wszystko wówczas zależy od ciebie.

Zapewne nie każdy nadaje się na przedsiębiorcę, nie każdy ma pomysł na własną firmę.

I dlatego nasza propozycja biznesu dla każdego i na każdą kieszeń. Działalność w , którą możesz się zaangażować to ” marketing sieciowy”. Marketing sieciowy daje możliwość posiadania własnego przedsiębiorstwa praktycznie każdej zainteresowanej osobie. Ta działalność różni się od tradycyjnych biznesów. Opiera się na dwóch punktach;
1.Zakupie produktów dla siebie i rodziny na zasadzie PROSUMENTA
2. Na rekomendacji.

Nie ma tu nic szczególnego czego nie mógłbyś robić, ponieważ robisz to każdego dnia ale za darmo nikt ci za to nie płaci.

W tej działalności , którą ci proponujemy możesz to robić i zarabiać pieniądze. Mniejsze lub większe , ponieważ jest to biznes dla każdego i na każdą kieszeń. Jest to system wolnych przedsiębiorców, który został nazwany "najlepszym programem tworzenia dóbr". Masz tutaj możliwość osiągania naprawdę dużych zysków. Musisz jednak dowiedzieć się na czym to polega, musisz mieć własny powód który sprawi , że się w to zaangażujesz..

Plan Sprzedaży i Marketingu jest dobrym przykładem tego, czym rzeczywiście jest wolne przedsiębiorstwo.

Możemy tutaj naprawdę cieszyć się, całkowitą wolnością i zbudować własną i dobrze prosperującą firmę.
Wolność polega na możliwości wyboru. Jedną z wielkich korzyści płynących z życia w wolnym społeczeństwie jest nasze prawo do podejmowania własnych i ważnych dla nas decyzji. Możemy postępować zgodnie z prawem lub przekraczać je, ale także musimy się liczyć z ponoszeniem konsekwencji w każdej decyzji, którą w życiu podejmujemy.

Możemy pracować dla siebie i sami podejmować decyzje lub możemy pozwolić by inni układali nam życie i decydowali co mamy robić.

Jak żyć, o której wstawać i kiedy kłaść się spać.Kiedy i gdzie wyjechać na urlop. Możemy budować własną firmę i związaną z nią swoją przyszłość dla siebie i swojej rodziny lub możemy pomagać naszą ciężką pracą innym w realizacji ich marzeń i sukcesu. Nie mówimy, że wszystko w życiu przychodzi łatwo. Ale warto spróbować.

Dlatego oferujemy Ci Biznes dla każdego i na każdą kieszeń” Każdy z nas ma wybór i sam musi o tym zdecydować.

Dowiedz się więcej