e-commerce Amway to dobry sposób na własny biznes.

Jak dziś  rozpoczynamy współpracę? Bardzo  prosto. Klikasz w link rejestracja online, wypełniasz formularz i otwierasz własny sklep z własnym hasłem i loginem ,w którym kupujesz produkty dla siebie po atrakcyjnych cenach.

Gdy rozpoczniesz współpracę, założysz własny sklep, to automatycznie masz wiele korzyści. Oprócz dobrej ceny na produkty otrzymujesz 100% gwarancji satysfakcji na każdy produkt.

Współpraca-Amway-produkty

Obecnie rynek e-commerce niesamowicie się rozwija. Każdego roku odnotowuje wzrost około18%.  Eksperci twierdzą, że w roku 2020 prawdopodobnie osiągnie wartość 70 mld zł.

Warto przyjrzeć się bliżej jakie obecnie dominują trendy biznesowe i jak rozwija się rynek e-commerce. Firma Amway  od wielu lat świetnie się wpisuje w te trendy. Dlatego najlepiej  taką współpracę rozpocząć z firmą Amway.

Zapewne zastanawiasz się ile kosztuje rozpoczęcie współpracy w biznesie e-commerce  i  czy na pewno działa?

Rozwiewam Twoje wątpliwości. W tej współpracy nie ma ryzyka wtopienia kapitału. W Amway po prostu się rejestrujesz i kupujesz. Każdy bowiem może  mieć własny sklep w Amway.

Firma przygotowała dla ciebie całą logistykę.

Nic cię nie interesuje, masz przygotowaną własną stronę internetową , którą obsługuje firma. Jedyne co robisz to się rejestrujesz i robisz zakupy we własnym sklepie. Co najciekawsze w tej współpracy to fakt, że Twoi znajomi robią dokładnie to samo, też mogą założyć swój sklep we współpracy z Amway. Z kolei twoi znajomi mogą zrobić to samo i  zaproponować współpracę swoim znajomym.

Znajomym, którzy nie chcą z tobą rozpocząć współpracy możesz zaoferować  produkty Amway.

Czasami zastanawiam się dlaczego ludzie nie rozumieją tak prostej zasady. Po co kupować produkty na różnych serwisach sprzedażowych , bez gwarancji, płacąc za dostawy, skoro można robić zakupy bezpośrednio w Amway w swoim własnym sklepie?

Model biznesu e-commerce jest banalnie prosty.

Ludzie zakładają własne sklepy w Amway  podejmując współpracę z firmą i  powstaje sieć indywidualnych mini sklepów. I od tego właśnie momentu zaczyna się biznes sieciowy. Każdy może w nim liczyć na udziały w zyskach firmy i uzyskać dodatkowe premie czy kupony. To tak niesamowita rzecz, że aż trudno mi zrozumieć, że ludzie nie widzą w tym potencjału na rozwój własnego biznesu, że nie widzą jak łatwo  mogą zostać właścicielem dochodowego biznesu sieciowego!

Wyobraź sobie że po jakimś czasie setki ludzi robi zakupy, każdy w swoim indywidualnym sklepie. Rejestując się w Amway zapoczątkowałeś sieć mini sklepów.  Po roku obroty miesięczne Twoich mini sklepów współpracujących z Tobą wynoszą 100. 000 zł.   Co byś powiedział na 10% z tej kwoty?

A teraz wyobraź sobie że rozeszło się to po całej Polsce a potem Europie i świecie.  Obroty sięgnęły 1000000 zł a Ty masz z tego tylko 10% . Co ty na to? Tak właśnie  może dla ciebie zadziałać biznes e-comerce i współpraca z Amway.

Dziś współpraca z firmą Amway to aktywny biznes e-commerc.

Ty tylko zakładasz jeden sklep.  Uważam, że  lepiej jest mieć 1000 indywidualnych, mini sklepików w sieci niż jeden za który rocznie płacisz tysiące złotych a zyski są wynikiem Twojej ciężkiej i ciągłej pracy. Musisz bez przerwy martwić się o produkty, atrakcyjność na rynku, zbyt, dzierżawę, koszty utrzymania biznesu.

9406425-Amway aktywny-biznes

W Amway nie masz żadnego ryzyka.

To niesamowite –  tylko kupujesz produkty i polecasz innym ten model zakupów. Ci co mają tradycyjne biznesy wiedzą  ile problemów sprawia założenie i prowadzenie własnego sklepu, ile trzeba zainwestować kasy ile zarobić aby wyjść na swoje.

Startując z firmą Amway masz stabilny system.

Brak kapitału na rozruch i zero ryzyka i strachu. Może nie ma od razu wielkich zysków, ale perspektywy i możliwości przy braku ryzyka są przeogromne.

Jedna przeszkoda, która może cię powstrzymać to zwykły strach przed czymś nowym, przed ludźmi, przed samym sobą. Obawa przed klapą, klęską. Niestety , największa przeszkoda leży w nas samych.

Próbujemy zasięgnąć informacji pytając znajomych i krewnych co o tym myślą. I o dziwo otrzymujemy najczęściej odpowiedź , że to nie działa, że to sekta, domokrążcy, akwizycja i inne bzdury na ten temat. Są to opinie ludzi, którzy nigdy z firmą nie współpracowali, którzy nie wiedzą na czym ten biznes polega, jak działa. Ale my się wycofujemy. Znaleźliśmy usprawiedliwienie dla swojej negatywnej decyzji. Może nawet byśmy spróbowali, może nawet podoba nam się ten rodzaj współpracy – ale co powiedzą inni, może lepiej się nie wychylać. I tak tkwimy w przekonaniu, że podjęliśmy słuszną decyzję choć nie do końca zgodną z naszym sumieniem.

Jak chcesz otworzyć tradycyjny sklep to nie pytasz jak to zrobić nauczyciela pracującego w szkole. Jak chcesz wyleczyć chorobę to idziesz do lekarza a nie do mechanika. Dlaczego więc o swoich finansach, o swojej przyszłości pozwalasz decydować innym.

Może zadaj im pytanie skąd czerpią wiedzę na ten temat, czy może znają schemat płacowy, czy wiedzą jakie produkty oferuje firma. Po paru takich pytaniach okazuje się , że wiedza na temat tego biznesu i firmy Amway się kończy.

Czy nie lepiej iść z duchem czasu i postępem niż słuchać krytyków?

Sytuacja na rynku ciągle się zmienia, trendy sprzedażowe są każdego roku nieco inne, zmienia się odbiorca i jego oczekiwania co do produktu i usługi.

Niemal 75% respondentów, biorących udział w ankiecie przeprowadzonej na potrzeby „Raportu Amway dotyczącego przedsiębiorczości na świecie”, chętnie zostałoby Przedsiębiorcami. Prawie połowa pytanych, którzy nie ukończyli 35. roku życia chciałaby posiadać własny biznes, chcą zostać przedsiębiorcami. chcą podążać własną drogą.

Jedną z takich możliwości jest współpraca z Amway. Zapewnia wspaniałe możliwości i pozwala ludziom żyć tak jak chcą. Zainteresowania osób szukających nowych możliwości są duże.  Osoby ambitne wyznaczają sobie coraz większe cele.

Firma Amway ma sprawdzony plan i opracowaną strategię, która pomoże wszystkim tym, którzy zechcą,  osiągnąć swój cel. Współpraca z Amway umożliwia osiąganie nie tylko finansowych korzyści,  ale mamy możliwość uczestniczenia również w edukacji i tym samym w doskonaleniu samego siebie. Taki indywidualny rozwój jest nieocenioną wartością.

Amway-9406425-współpraca

Pod tym względem konkurencja jeszcze długo nie będzie mogła dorównać firmie Amway.

Obecne prowadzenie biznesu we współpracy z firmą Amway daje tyle korzyści jak nigdy dotąd. Jest to najlepszy czas na to by naprawdę w to się zaangażować. Wiele osób rozumie , że obecny czas sprzyja tym trendom biznesowym, dlatego coraz większa liczba osób jest zainteresowana i rozpoczyna współpracę z Amway.

Biznes Amway to zrównoważona relacja pomiędzy pracą,  czasem wolnym a odpoczynkiem.

Dzięki współpracy z Amway możesz pracować faktycznie dla siebie. Podobnie jak w życiu, rezultaty zależeć będą od poświęconego czasu i włożonej pracy.

To bardzo prosta zależność: Twoje korzyści są tym większe, im większy jest Twój biznes, im więcej poświęcisz czasu na jego rozwój.

Na szczęście nie jesteś sam – możesz liczyć na pomoc różnych osób. Możesz zwrócić się do Przedsiębiorców z górnej linii rekomendacji lub rekomendującej Cię osoby, która pomoże Ci przezwyciężyć trudności oraz wyznaczać i osiągać cele.

Amway jest również Twoim partnerem biznesowym.

Firma pomaga Ci, oferując wysokiej jakości produkty, przydatne materiały biznesowe, szkolenia, usługi, dostawę i stronę internetową, czyli wszystko, czego potrzebujesz aby budować biznes.

Twój wysiłek ma oczywiście istotne znaczenie Im mocniej angażujesz się w budowanie biznesu, tym więcej możesz zyskać. Zdobywaj nagrody gotówkowe poprawiając wyniki sprzedaży lub pomagając innym. Możesz dzięki własnemu zaangażowaniu w budowanie swojego biznesu  wziąć też  udział w wydarzeniach organizowanych w niezwykłych miejscach na świecie.

 

Czy znasz wszystkie możliwości zarabiania w Amway? Jeśli nie dowiedz się więcej!