e-przyszłość

e-przyszłość już nadeszła każdy z nas to zauważył

 

Internet to nie tylko gry i portale społecznościowe, to przede wszystkim możliwość własnego rozwoju i to w każdej dziedzinie.

Zapewne co jakiś czas przychodzi nam do głowy pomysł jak wykorzystać potęgę Internetu by zarobić więcej pieniędzy. Tym bardziej, że słyszymy od czasu do czasu o nowych pomysłach i o tym, że jakaś grupa ludzi odniosła sukces. Pomysłów jest wiele – można założyć jakiś sklep w sieci, można zająć się programowaniem, grafiką komputerową. Ile ludzi tyle pomysłów. Warto rozejrzeć się kto dziś zarabia największe pieniądze w sieci i jakie są to dziedziny?

XXI wiek to na pewno rozwój biznesu sieciowego.

Internet to narzędzie do zbudowania nowoczesnego, dobrze prosperującego biznesu. Dzisiejszy świat to świat bez kabli . Aby dotrzeć do tysięcy ludzi na świecie nie potrzebujemy komputerowej myszki , wystarczy kiwnąć palcem. Wielu ludzi nie opuszczając swoich domów, za pośrednictwem smartfona może prowadzić własny , dochodowy biznes – to właśnie potęga Internetu. Nie można tego przeoczyć, bo okazja może się nie powtórzyć. Jesteśmy ciągle na początku drogi, choć wielu ludzi odnalazło już możliwości biznesowego działania poprzez sieć Internet. A jeszcze więcej zaczyna szukać.

Marketingiem Sieciowym to oferta praktycznie dostępna dla wszystkich ale nie każdy zainteresuje się tą możliwością.

Działalność jest znana i różnie oceniana bowiem każdy ma prawo do własnej oceny, ale aby ta ocena była rzetelna trzeba coś na ten temat wiedzieć.

Marketing sieciowy to forma przedsięwzięcia, którą może zająć się każdy.

Nie ma znaczenia czy posiadamy wyższe wykształcenie, czy nie, jakiej jesteśmy płci, czy jesteśmy młodzi czy starzy. Ludziom wielu zawodów powiodło się w tym przedsięwzięciu. Byli to zarówno kelnerzy, sekretarki, ludzie interesu, nauczyciele, lekarze, weterynarze. Każdy może spróbować swojej szansy w marketingu sieciowym , ale nie oznacza, że każdemu się powiedzie. Około 20% do 40% osób wytrwa w tej działalności przez pierwszy rok. Znalezienie odpowiednich osób do współpracy okazuje się wcale nie takie łatwe choć sama forma jest dziecinnie prosta.

Motywacja finansowa dla wielu jest często niewystarczająca do tego aby wytrać, nie poddać się.

Nagroda w postaci finansowych zysków przychodzi w tej działalności z opóźnieniem. Brak wytrwałości i konsekwencji w działaniu powoduje, że ludzie rezygnują.

Istnieją pewne wspólne cechy charakterystyczne dla osób, które odniosły sukces.

Są to: otwartość umysłu, pozytywne i optymistyczne usposobienie, chęć usamodzielnienia się, posiadanie jasno sprecyzowanych celów życiowych, wysokie wyobrażenie o samym sobie, profesjonalizm, etyka, wytrwałość. Są odważni , uparci i konsekwentni w swoim postanowieniu. To ludzie, którzy pracują sami ciężko oraz zdolni są pomóc innym. Żyjemy w świecie w którym coraz więcej osób odczuwa notoryczny brak czasu i towarzyszy temu coraz większy stres. Ludzie zaczynają marzyć o wolności , pracy w wolnym wymiarze godzin, niezależności czasowej, odpoczynku.

Większość ludzi prowadzących działalność w marketingu sieciowym robi to w niepełnym wymiarze godzin.

Dzięki elastyczności tego systemu, w którym mogą sami planować rozkład godzin, dla wielu stanowi on po prostu źródło dodatkowych zarobków. Najłatwiej jest rozpocząć tę działalność równolegle ze swoją podstawową pracą, poświęcając na nią wieczory oraz weekendy. Z chwilą, gdy rozwinie się ona dostatecznie mocno, można zająć się nią w pełnym wymiarze godzin. Ten rodzaj pracy pozwala na elastyczność, której niestety brak jest w naszym „sparaliżowanym” statusami społeczeństwie – status studenta, pracownika, bezrobotnego, emeryta.

Optymistyczny jest najnowszy raport dotyczący przedsiębiorczości w Europie.

Raport ten zawiera dane dotyczące procentu ludzi zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu. Optymistyczne jest to, że największy procent ludzi stanowią ludzie młodzi do 35 roku życia.

Co w największym stopniu motywuje młodych ludzi do założenia własnego biznesu?
  • Elastyczny czas pracy.
  • Dobre zarobki.
  • Możliwość kształtowania własnego życia.
  • Biznes musi być prosty, ciekawy oraz łatwo dostępny.
  • Łatwość założenia działalności gospodarczej

 

TWOJA PRZYSZŁOŚĆ – TWÓJ SUKCES

 

Amway-9406425-rejestracja

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *