eSign nowy wymiar rejestracji

Co nowego na rynku sprzedaży bezpośredniej, co nowego w Amway? Wchodzimy w nową erę sprzedaży bezpośredniej. Firma Amway szykuje mnóstwo pozytywnych zmian. Co nas czeka? eSign nowy wymiar rejestracji w Amway!

eSign to krok w nowoczesność

Coraz więcej osób korzysta z Internetu i mediów społecznościowych. Ponad 80 % użytkowników Internetu posiada smarfona i z niego korzysta, dlatego też rewolucja mobilna nie pozostała bez wpływu na działanie firmy Amway.

Nowy wymiar rejestracji z eSign

Wszystko co Amway szykuje w najbliższym czasie podporządkowane będzie właśnie lepszemu wykorzystaniu możliwości jakie niesie ze sobą Internet . Serwis informacji biznesowych przygotowany przez Amway umożliwia spójną i wygodną komunikację z partnerami na 29 europejskich rynkach. Wymagało to  dostosowania możliwości biznesowych do najnowszych trendów w korzystaniu z Internetu. Firma Amway zdecydowała się sięgnąć w tym celu po nowe, innowacyjne rozwiązanie.

Nowe wyzwania na nowe czasy

Krótko przybliżę firmę Amway. Jest to niekwestionowany lider sprzedaży bezpośredniej. Po pierwsze Amway umożliwia każdemu założenie własnej firmy i rozwój własnego biznesu. Po drugie umożliwia dostęp do produktów najwyższej jakości. Co najważniejsze pozwala również na rekomendację biznesu innym osobom chcącym rozpocząć współpracę z Amway. Godnym uwagi jest fakt, że obecnie na Świecie z Amway’em współpracuje ponad 3 mln tzw. Niezależnych Przedsiębiorców Amway (NPA).

Amway od samego początku swojego istnienia otwarta była na nowe , innowacyjne działania. Zarówno w technologii otrzymywania produktów, jak i w wykorzystaniu opakowań biodegradalnych jest światowym liderem. Rozwój technologii informatycznej otworzył nowe możliwości biznesowa którym naprzeciw wyszła firma Amway. Już w roku 2001 zaoferowała swoim Niezależnym Przedsiębiorcom możliwość zamawianie produktów za pomocą Internetu. System uruchomiony pod nazwą VEBSO odniósł wówczas duży sukces.

Ale na tym nie koniec.

Coraz więcej osób współpracujących z Amway, coraz więcej oferowanych przez firmę produktów oraz ciągle rosnąca grupa klientów korzystających z produktów firmy wymagała od firmy nowych rozwiązań. Ważnym celem nowego projektu ma być dostosowanie nowej, bardziej czytelnej oferty, która ułatwi składanie zamówień i zachęci nowe osoby do nawiązania współpracy z Amway.

Potrzeba nowej platformy

Wszystko co obecnie tworzy Amway w nowym systemie ma być proste i przejrzyste, oparte o te same mechanizmy we wszystkich krajach Europy a jednocześnie ma to być innowacyjne, otwarte na ludzi i pozwalające na jeszcze lepsze i skuteczniejsze budowanie własnego biznesu we współpracy z Amway.

Platforma obejmie docelowo 29 krajów i umożliwi zaoferowanie użytkownikom na wszystkich rynkach tych samych funkcji ( do tej pory na każdym rynku występowały inne zasady i wielu przedsiębiorców w tym również i my – odpuszczali inwestowanie w swoją działalność na innych rynkach Europy).

Rozwiązaniem jest eSign, nowy wymiar rejestracji

Wiele zmian wprowadzi Amway w obsłudze klientów i to nas bardzo cieszy. Ma powstać dla nich specjalny program na smarfona – tak aby w pełni zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Najwięcej problemów pojawiało się podczas rejestracji zarówno klientów jak i NPA. Sami wielokrotnie traciliśmy osoby, które zniechęcały się właśnie podczas problemów z rejestracją. Ta sfera ma ulec znacznemu przebudowaniu, tak aby rejestracja była prosta, przejrzysta i dopasowana do różnych urządzeń mobilnych – zwłaszcza by można jej było dokonać na smarfonie.

Kolejnym krokiem, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.  A także przedsiębiorców była kalkulacja kosztów dostawy oraz katalog produktów. Katalog produktów z którego zwłaszcza korzystają klienci ma być czytelny i przejrzysty, umożliwiający szybkie odnalezienie treści. Jeśli chodzi o kalkulację kosztów zamówienia. Do tej pory wysokość płatności za złożone zamówienie pojawiało się na ostatnim etapie dlatego do końca nie wiadomo było ile trzeba zapłacić za złożone zamówienie. Teraz kalkulacja kosztów zamówienia będzie dostosowana do rynku na którym składane jest zamówienie tak aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa przy składaniu zamówienia
Już niedługo zarówno rejestracja nowych przedsiębiorców, zamawianie produktów i cała obsługa klientów będzie prosta, przyjemna i przede wszystkim skuteczna. W tym nowym przedsięwzięciu firma nie zapomniała o najważniejszej zasadzie, która zawsze była priorytetem firmy czyli o budowaniu lojalności.

Co jest ważne w budowaniu lojalności wobec marki?

Brak któregoś z tych dwóch elementów całkowicie przekreśla szansę na konsumencką lojalność. Dlatego Amway pracuje nad modułem rejestracyjnym dla klienta indywidualnego. eSign nowy wymiar rejestracji! Kończąc, jak widzisz idziemy ku nowym rozwiązaniom. Cieszymy się, że jako przedsiębiorcy współpracujący z Amway jesteśmy cząstką tej wielkiej , postępowej machiny.

Zarejestruj się już teraz, przejdź na stronę Amway i wypełnij formularz rejestracyjny.