Garnki Amway marki iCook ze stali nierdzewnej.

Garnki Amway marki iCook? Poznaj naczynia ze stali nierdzewnej, które posłużą Ci przez wiele lat! Dzięki przemyślanym rozwiązaniom gotowanie z wykorzystaniem sprzętu iCook jest szybkie i przyjemne! Dodatkowo posiadanie garnków iCook umożliwia oszczędzenie czasu i pieniędzy. Zastanawiasz się jak to możliwe? Przekonaj się! Zapraszam Cię do lektury i poznania produktów Amway!

Amway-naczynia-iCook.

Zaawansowana technologia w kuchni.

Na wstępie przedstawię Ci kilka ważnych informacji. Godnym uwagi jest fakt, że wszystkie garnki wchodzące w skład dużego rodzinnego zestawu naczyń iCook. Dlatego możesz ustawić je pionowo i gotować kilka potraw jednocześnie. Zaplanuj swoje gotowanie tak, wszystkie potrawy były gotowe w tym samym czasie. Ponieważ gotowanie piętrowe zmniejsza liczbę potrzebnych palników, wpłynie to na zmniejszenie kosztów zużycia energii.

Zmagasz się z przywieraniem potraw podczas obróbki termicznej? Czy wiesz, że wszystkie nieprzywierające patelnie iCook zostały pokryte potrójną powłoką wykorzystującą opatentowaną technologię DURAMIC? Ponieważ powłoka została wzmocniona od wewnątrz i od zewnątrz, to jedne z najbardziej wytrzymałych i nieprzywierających patelni na świecie. Godnym uwagi jest fakt, że powłoka jest niezwykle odporna na zarysowania! Skończ, raz na zawsze z porysowanymi garnkami!

Ponadto ich czyszczenie zajmuje niewiele czasu. Dlatego po umyciu można umieścić jedną patelnię w drugiej, co ułatwia przechowywanie. Zaoszczędzisz też sporo miejsca w kuchennych szafkach!
Wok wysokiej jakości i specjalna konstrukcja woka iCook ze stali nierdzewnej sprawia, że przygotowywanie posiłków jest łatwiejsze i bardziej ekonomiczne, a potrawy – zdrowsze. Technologia Vitalok umożliwia gotowanie w niewielkiej ilości wody.

Rdzeń z siedmiu warstw stali aluminiowej optymalnie rozprowadza ciepło oraz umożliwia bardziej równomierne i szybsze gotowanie. Dlatego masz więcej czasu dla siebie.

Eleganckie i praktyczne.

Podaruj swoim bliskim sprzęt kuchenny iCook! Bez wątpienia jest to wyszukany prezent wysokiej jakości. Jeśli Twoi przyjaciele pobierają się, naczynia będą cennym prezentem, który będzie służyć przez wiele lat. Twoje dzieci wyprowadzają się z domu rodzinnego? Zestaw rondli lub noży iCook na pewno przyda im się w nowym miejscu.

Dowiedz się więcej o gotowaniu w naczyniach iCook

Noże iCook zostały wykonane ze stali nierdzewnej przeznaczonej do kucia. Drogi czytelniku czy wiesz, że ostrze i trzon są wykonane z jednego kawałka metalu?

Amway-Zestaw- noży-iCook

Poznaj inne produkty Amway

Jeśli szukasz skutecznego żelu do czyszczenia uporczywych zabrudzeń, tłuszczu, przypalonego oleju czy innych ciężkich do usunięcia brudów. Koniecznie sprawdź żel do piekarników. Zachęcam Cię!