Produkty firmy Amway.

Jak poznaliśmy produkty firmy Amway? Chciałabym poruszyć kilka aspektów, które spowodowały, że jesteśmy dzisiaj 100 procentowymi użytkownikami produktów Amway.

Wiadomo, że każdy jest przyzwyczajony do używania takich produktów, które spełniają jego oczekiwania. Nie chcę absolutnie burzyć ustalonego przez każdego z was ładu i porządku ale chcę się podzielić moimi refleksjami i zachęcić do choćby spróbowania i oceny produktów firmy Amway.

Jak poznaliśmy produkty firmy Amway?

Kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy od znajomych o firmie Amway, o jej produktach i możliwościach zarabiania to zapaliła nam się lampka – czy czasem nie warto spróbować, bo jak nie wykorzystamy tej możliwości to może nas coś ominąć. Nie zastanawiałam się wówczas nad ofertą produktów ( było wówczas tylko 9 produktów ) a raczej nad nową możliwością zarabiania pieniędzy poprzez bycie konsumentem. Nie będę o tym dzisiaj pisać bo to temat na inny artykuł. Ale chcę żebyś wiedział, że to właśnie to zainspirowało nas do tego ,że zaczęliśmy korzystać z produktów, które oferowała wówczas firma.

Przygoda z produktami Amway

Zakochałam się w produktach Amway od pierwszego ich użycia.

Zapytasz co w nich takiego wyjątkowego?

– są naturalne,

przebadane dermatologicznie i dla mnie –biologa szczególnie istotne było to, że są bezpieczne dla środowiska;

– są skuteczne w swoim działaniu 

pamiętam, jak córka wróciła ze szkoły z płaczem, że kolega pomagał jej białą bluzkę długopisem. Wzięłam wtedy odplamiacz – Prewash popsikałam plamy, odczekałam pół godziny i wyprałam ( oczywiście w proszku Amway) i po plamie nie było śladu; Obecnie jest to jeden z najlepiej sprzedających się produktów.

– piękny wygląd i ekologiczne opakowania

wszystkie opakowania jednej firmy, wszystkie w podobnej tonacji, taka ekskluzywność wyglądu i marki.

– są koncentratami 

więc nie generujemy olbrzymiej ilości odpadów. Mogę odpowiedzialnie powiedzieć, że dbam o środowisko. Mówi się dzisiaj dużo o wprowadzaniu zielonego ładu, o ekologii opalania, o ratowaniu naszej planety a z drugiej strony wprowadza się na rynek produkty , które zwiększają liczbę odpadów, opakowań, plastików , po prostu śmieci. Wystarczy spojrzeć na ilość odpadów w workach , które generuje każda rodzina. Jestem dumna z tego, że u nas tych odpadów jest coraz mniej. Wszystkie opakowania produktów firmy Amway są bezpieczne dla środowiska i biodegradowalne.

– od momentu kiedy weszły na rynek polski

suplementy witaminowo – mineralne Nutrilite stałam się fanką tych produktów. Są rewelacyjne, skuteczne, naturalne i całkowicie przyswajalne przez organizm. O tych produktach Nutrilite mogłabym pisać i pisać i to następny temat na kolejny artykuł;

– obecnie na rynku polskim mamy produkty wszystkich gam – do kuchni, do prania, do sprzątania, kosmetyki, do higieny ciała, witaminy i minerały, filtry , naczynia ze stali nierdzewnej i inne. Nie szukam więc innych produktów bo wszystko mam u siebie;

– i jeszcze jedna rzecz 

te produkty są ekskluzywne, najwyższej jakości i używając ich ja sama czuję się jak ktoś wyjątkowy.

Dlaczego więc postawiliśmy na produkty Amway?

Na początku do używania tych produktów przekonali mnie znajomi i oferta zarabiania wcale niezłych pieniędzy. Dzisiaj sytuacja wygląda inaczej. Najpierw używam produkty a konsekwencją takiego działania jest zarabianie pieniędzy. Niesamowita sprawa.

Jeśli jesteś zainteresowany produktami – zostań Klientem i kupuj bezpośrednio w Amway! 

Chcesz zostać stałym Klientem i otrzymać szereg korzyści? Zarejestruj się jako Stały Klient Plus!

Poznaj gamę produktów firmy Amway

Sprawdź Nasze produkty i przekonaj się o wysokiej jakości w przystępnej cenie. Znajdź produkty odpowiednie dla siebie i przetestuj. Przykładowo, jeśli szukasz skutecznego środka do prania to gorąco polecam AMWAY HOME (produkty do prania, czyszczenia i zmywania naczyń, które dzięki zawartości BIOQUEST FORMULA charakteryzują się wysoką skutecznością działania).