Książki które warto przeczytać

Książki które warto przeczytać!

Książki to siła rozwoju intelektualnego. Jest to bardzo ważne dla wszystkich ale w szczególności dla tych , którzy chcą coś zmienić w swoim życiu.

Książki-marketing-sieciowy

Co czytać? Jeśli myślisz o własnym, osobistym rozwoju to muszą być to książki pozytywnego myślenia.

Nie tylko wzmocnią w Tobie wiarę we własne możliwości ale zainspirują Cię do działania. Codzienne czytanie książek musi stać się Twoim nawykiem. To wspaniały nawyk. Zapewnia każdemu człowiekowi rozwój. Rozszerza horyzonty myślowe, sposób myślenia, wymowy, czyni człowieka wartościowszym i lepszym. Daje możliwość zrozumienia innych ludzi i siebie samego. Dzięki czytaniu wartościowych  książek odkryjesz w sobie najwspanialsze cechy i zdolności o których nikt ci dotąd nie powiedział. Dzięki temu może po raz pierwszy uwierzysz w siebie.

Dlaczego nie osiągamy sukcesu?

Być może dlatego, że nikt nam wcześniej nie powiedział, że możemy to zrobić.

Oto cztery pozycje , które warto przeczytać choć książek  na ten temat jest wiele.

Zbuduj rurociąg którym popłyną pieniądzeJeden rurociąg którym płyną pieniądze jest wart tysiące pensji!

Żyjemy w czasach ekonomii dobrobytu, jakiej nie było od wielu dziesięcioleci. Jednak miliony ludzi wciąż żyje od wypłaty do wypłaty, pracując coraz więcej, po to tylko, żeby „wyjść na zero".

Dlaczego?

Ponieważ działają według niewłaściwego wzorca! Wpadli w pułapkę zamiany czasu na pieniądze. Wiecie, co mam na myśli? Pracujesz cały dzień i dostajesz zapłatę za dzień pracy. Miesiąc pracy, a pod koniec miesiąca wypłata. Czy nie wydaje ci się to znajome?

Nie ma znaczenia czy pracujesz zmywając naczynia za 10 000$ rocznie, czy zarabiasz 100 000$ jako lekarz; wciąż sprzedajesz swój czas za pieniądze.

Wciąż żyjesz od wypłaty do wypłaty. A co do tzw. "pewnej pracy", to mogę tylko powiedzieć, że jeśli przestaniesz pracować z powodu zwolnienia... choroby... lub przejścia na emeryturę - skończy się twoja pensja! I jak można tu mówić o bezpieczeństwie?

Jak wydostać się z pułapki zamiany czasu na pieniądze?

Tylko budując „rurociąg finansowy" niewyczerpanego dochodu pasywnego. Posiadając taki rodzaj dochodu wykonujesz pracę tylko raz, a zapłatę otrzymujesz wielokrotnie. Dlatego też jeden „rurociąg", którym płyną pieniądze jest wart tysiące pensji. Rurociąg pracuje, „pompując" pieniądze dzień w dzień, rok po roku, nieważne czy ty pracujesz, czy nie.
Dopiero teraz możemy mówić o bezpieczeństwie - prawdziwym zabezpieczeniu finansowym!
Książka: Zbuduj „rurociąg", którym popłyną pieniądze nauczy cię, jak budować takie „rurociągi finansowe", abyś mógł przeskoczyć od zarabiania na życie dzisiaj... do korzystania z życia jutro!

Poradnik Niezależnego Przedsiebiorcy
Poradnik Niezależnego Przedsiębiorcy

Poradnik niezależnego przedsiębiorcy.

Jeśli jesteś podobny do większości niezależnych przedsiębiorców, to już jesteś przekonany, że internetowy trend zakupowy to przyszłość handlu, jak również potrafisz skutecznie przekonać do tego innych. Znasz swój biznes, rozumiesz jego potencjał i wiesz jak go wytłumaczyć innym ludziom. Ale... czy naprawdę jesteś zadowolony ze swoich efektów? Czy zarabiasz tyle, ile byś sobie życzył? Czy dostatecznie skutecznie wpływasz na zmiany, których dokonują inni i pomagasz im w skutecznym działaniu?

Jaki jest najłatwiejszy sposób na przejście przez pole minowe? Iść po czyichś śladach!

Poradnik przedsiębiorcy to twój przewodnik po drodze z miejsca, w którym jesteś obecnie, do miejsca, w którym pragniesz się znaleźć. Jest to zbiór postaw, umiejętności oraz technik wypracowanych przed czołowych liderów w naszym biznesie, którzy przebyli tę drogę przez tobą. Książka, którą trzymasz w ręku, zawiera skumulowane doświadczenie blisko 500 lat!
Poradnik niezależnego przedsiębiorcy zawiera proste, skuteczne rozwiązania różnych życiowych sytuacji, które napotkasz na drodze budowy swojego biznesu. Wiesz, dokąd chcesz dojść. Teraz dowiesz się, jak możesz się tam dostać.

ERA-PRO-SUMENTA
ERA  PROSUMENTA

OCZEKUJ WIĘCEJ OD SWOJEGO SKLEPU

Konsumenci wydają coraz więcej pieniędzy w gigantycznych centrach sprzedaży hurtowej i na internetowych witrynach sprzedaży rabatowej. Ale taniej nie zawsze oznacza to, że żyjemy mądrzej. Oto kilka prowokujących do myślenia pytań, które powinni sobie zadać konsumenci:
• Jaki twój ulubiony sklep zapłacił ci kiedykolwiek za: polecanie jego produktów innym?
• Sklepy, z których korzystasz, dają ci możliwość nie tylko wydawania pieniędzy, lecz także ich zarabiania?
• Gdybyś był właścicielem Wal-Marta, to robiłbyś zakupy w K-Marcie?
• Który z ulubionych sklepów rabatowy zaproponował ci rolę równorzędnego partnera?
• Czy wzbogaciłeś się na eksplozji e-handlu?
Jeżeli odpowiedź na powyższe pytania brzmi „nie", powinieneś przeczytać tę książkę!

Zdaniem eksperta w dziedzinie marketingu, dr. Billa Quaina, wykorzystując ideę PROSUMPCJI, przeciętni ludzie uzyskują szansę osiągnięcia ponadprzeciętnego bogactwa.

„ERA PROSUMENTA" jest niezbędną lekturą dla każdego, kto robiąc zakupy, chciałby pieniądze zarabiać, zamiast je trwonić.  Dr Bill Quain został uznany za wybitnego Profesora" przez cztery wyższe szkoły biznesowe. „ERA PROSUMENTA 2.0" jest jego dziewiątą książką na temat biznesu, marketingu i rozwoju osobistego.

Firma To Ja
Firma To Ja

Firma to JA

Działalność firmy „JA" opiera się na założeniu, że to TY jesteś założycielem, prezesem i jedynym właścicielem swojej własnej firmy o nazwie „JA". Innymi słowy, założenie firmy „JA" oznacza wybór całkowicie nowego sposobu podejścia do samego siebie i do kontaktów z otaczającym cię światem.

10 prostych sposobów na znaczne zwiększenie swojej wartości:

• Przyjmuj odpowiedzialność
• Nie bój się marzeń
• Potęga wiary
• Odważ się podjąć działanie
• Najważniejsze.jest nastawienie
• Rozwijaj produktywne nawyki
• Panuj nad emocjami
• Przygotuj się do sukcesu
• Przywróć swojemu życiu równowagę
• Zmień się - lub daj się zmienić

"Nie słyszałem o budzącej większą nadzieję cesze człowieka niż jego wrodzona zdolność do wzbogacenia swojego życia poprzez świadome działanie".

Henry David Thoreau

Dowiedz się więcej