NAPÓJ XS

NAPÓJ XS

Napój XS™ Power Drink został pomyślnie wprowadzony na 26 europejskich rynkach Amway! Klienci z coraz większej liczby krajów rozsmakowują się w napoju, który daje im zastrzyk energii podczas codziennych intensywnych zajęć i ćwiczeń.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

 

Marka XS™  od samego początku pomaga aktywnym ludziom z całego świata.

Teraz Amway z dumą prezentuje XS Sport – nową linię suplementów diety dla aktywnych. Droga do celu jest równie ważna, co sam cel. Nasze nowe produkty pomagają maksymalnie wykorzystać możliwości organizmu przed treningiem, w jego trakcie i po nim. To kompleksowy zestaw dla wszystkich miłośników sportu, kulturystyki i spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Globalny rynek produktów żywieniowych dla sportowców ciągle się rozwija.

Każdego dnia poszerza się grono osób regularnie uprawiających sport.

Związany z tym wzrost zainteresowania żywnością dla sportowców może mieć kilka przyczyn:
coraz więcej zawodowców i amatorów sportu dostrzega zalety takiej żywności,
z takiej żywności zaczęły korzystać inne grupy osób, m.in kobiety pracujące zawodowo, młodzi ludzie i osoby, które dużo podróżują .
Produkty XS Sport mają trzy podstawowe działania:
1. Dodają energii
2. Odświeżają
3. Wspomagają regenerację.

Suplementy z poszczególnych kategorii uzupełniają poziom składników odżywczych wtedy, gdy jest to najbardziej potrzebne.

Stosowane razem pomagają osiągnąć maksymalną wydajność przez cały czas. To kompleksowe rozwiązanie do stosowania na każdym etapie treningu pozwalające osiągnąć lepsze rezultaty.
Zastrzyk energii zagwarantuje doskonały początek treningu. Zapewni Ci go XS Napój do spożycia przed treningiem. Każde opakowanie zawiera 15 saszetek napoju o cytrynowo – limonkowym smaku.

Najważniejsze korzyści płynące z napoju XS:

Dodają energii
– Przygotowuje organizm do wysiłku i zwiększa poziom energii. Szybko wchłaniające się aminokwasy rozgałęzione (BCAA) przenikają bezpośrednio do mięśni i zapobiegają ich uszkadzaniu.
– Mieszanka trzech składników energetyzujących zaczyna działać natychmiast: kreatyna wspomaga pracę mięśni, witaminy z grupy B (BI, B2, B3, B6, B9, B12) dostarczają energii i zapobiegają zmęczeniu, a umiarkowana dawka węglowodanów uzupełnia działanie pozostałych składników.
– Witaminy C i E oraz cynk pomagają chronić komórki przed stresem oksydacyjnym występującym podczas intensywnego treningu.

Odświeżają

– Utrzymają wysoką formę i uzupełniaj składniki tracone podczas ćwiczeń
-Uzupełniają poziom pięciu najważniejszych elektrolitów odprowadzanych razem z potem Dostarczane z mieszanką węglowodanów elektrolity wspomagają wchłanianie wody
i zapobiegają odwodnieniu.

Ponadto wspomagają pracę mięśni (ich braki mogą powodować skurcze).
– Mieszanka węglowodanów zapewnia stopniowy dopływ energii potrzebny do zagwarantowania skuteczności treningu.
– Zawiera guaranę, pieprzycę peruwiańską i kwercetynę. Uważa się, że te cenione w Ameryce Południowej naturalne składniki wspomagają koncentrację
– Zaawansowane, hydrolizowane białko z serwatki wspomaga rozwój mięśni. Każda porcja zawiera 29 g białka i 5 g naturalnych aminokwasów rozgałęzionych. Zażywając jedną porcję po każdym treningu, osiągniesz i utrzymasz zdrową, wysportowaną sylwetkę.
– Hydrolizowane składniki są trawione i przyswajane szybciej niż białko w mniej przetworzonej postaci. Wcześniejsze rozpoczęcie procesu regeneracji przyspiesza syntezę białka.
– Ponadto preparat zawiera przeciwutleniacze pozyskiwane z czerwonych pomarańczy. Witaminy C i E pomagają chronić komórki.

Musisz utrzymać poziom energii przez kilka godzin?

Przekraczanie ograniczeń wymaga wiele wysiłku od naszego organizmu. Jeśli chcemy poprawiać swoje wyniki, potrzebujemy wsparcia w postaci odpowiednich produktów spożywczych. Wypróbuj nowe produkty i poleć je klientom. Powiedz im, w jaki sposób XS daje energię do spełniania marzeń.

XS-Amway-drink

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *