Nutrilite-Glukozamina

NUTRILITE jest jedną z wiodących w świecie marek suplementów diety.

Obejmuje ona kompletną serię produktów odżywczych, w tym niezbędne dla organizmu witaminy, minerały, przeciwutleniacze, fitoskładniki. Więcej informacji znajdziesz  >> na stronie!

Wszyscy staramy się prawidłowo odżywiać i być aktywnymi fizycznie.

Ale nie jest to takie proste. Bardzo często organizmowi nie dostarczamy różnorodności składników odżywczych.
Suplementy diety mogą pomóc uzupełnić niedobory składników odżywczych w naszej diecie, gwarantując, że organizmowi dostarczymy odpowiednich witamin i minerałów we właściwych ilościach. Nasz organizm to jedna niepodzielna całość. Pracuje wówczas dobrze gdy wszystkie układy i narządy są w stanie względnej równowagi.

Najłatwiej dostrzegalnym przejawem życia człowieka jest ruch.

Odbywa się on przez aparat ruchu, którego główną część stanowią kości, mięśnie i stawy.
Kości tworzą układ szkieletowy. Noworodek ma ich ok. 270. W miarę wzrostu i rozwoju część z nich zrasta się ze sobą dlatego po zakończeniu wzrostu szkielet człowieka ma już tylko ok. 208 kości.

Proces przebudowy układu kostnego trwa z różnym nasileniem do 30 roku życia – osiąga ona wówczas maksymalną masę mineralną i gęstość.

Do czynników wpływających na przebudowę kości należą m.in. stężenie hormonów, stężenie witaminy D, zawartość białka i soli mineralnych ( przede wszystkim wapnia i fosforu) w spożywanych pokarmach oraz aktywność fizyczna.

Kości tworzące szkielet są ze sobą połączone.

Ruchome połączenia kości nazywamy stawami. Umożliwiają one ruchy szkieletu w różnych płaszczyznach.

Swoją dużą elastyczność stawy zawdzięczają chrząstkom stawowym, które pokrywają powierzchnie stawowe oraz mazi stawowej, która jest przesączem osocza i rola jej polega na dostarczaniu składników odżywczych tkance chrzęstnej oraz zmniejsza tarcie.
Od 35 roku życia w obrębie stawów zachodzą stopniowe, niekorzystne zmiany.

Do powstania wielu z nich przyczyniają się:

brak aktywności ruchowej, nieprawidłowy sposób odżywiania się , złe nawyki , częste infekcje bakteryjne, nieleczone stany zapalne oraz stres.

Aby te niekorzystne zmiany opóźnić lub całkowicie wyeliminować należy:

– zwiększyć aktywność fizyczną;
– przebywać bez względu na porę roku na świeżym powietrzu ( spacery) co sprzyja powstawaniu w skórze witaminy D;
– unikać sytuacji stresowych , radzić sobie w różnych sytuacjach stresowych bowiem stres znacznie obniża reakcję naszego organizmu na różne infekcje bakteryjne;

– zastosować od 35 roku życia suplementację, gwarantującą naszym stawom stałą dostawę niezbędnych soli mineralnych, białka, oraz substancji wpływających na odbudowę chrząstki stawowej.
Jednym z absolutnie najlepszych suplementów wpływających na stan naszych stawów jest:

NUTRILITE™ Glukozamina z boswelią

 

Glukozamina-Amway

Dzienna dawka glukozaminy przyjmowana przez dłuższy czas zapewni nam silne i zdrowe stawy, wspomoże ich prawidłowe funkcjonowanie i właściwą ich ruchliwość oraz odbuduje chrząstki stawowe.

Organizm człowieka produkuje pewną ilość glukozaminy. W miarę starzenia się organizmu, traci tę zdolność i dlatego stawy szczególnie te najbardziej obciążane, czyli w biodrach, rękach i nogach, ulegają zniszczeniu, a chrząstka stawowa nie odnawia się.

NUTRILITE Glukozamina z boswelią (kadzidłowiec) to preparat, który zawiera:

• chlorowodorek glukozaminy oraz wyciąg z kadzidłowca (roślina tradycyjnie hodowana w Indiach), które wspierają tkanką łączną i stawy,
• koncentrat z owoców aceroli, bogaty w fitoskładniki, stanowiący źródło witaminy C
• wyciągi z grejpfruta, mandarynki i cytryny.

Skąd pochodzi glukozamina zawarta w preparacie NUTRILITE?

Glukozamina otrzymywana jest z chityny – składnika, z którego zbudowane są pancerze krabów, krewetek i innych skorupiaków. Skorupiaki, z których powstaje preparat NUTRILITE odławiane są w czystych, zimnych wodach na północy Oceanu Atlantyckiego.

1 kapsułka glukozaminy NUTRILITE zawiera:

Chlorowodorek glukozaminy
Wyciąg z rośliny kadzidłowca
Esencję z owoców cytrusowych
Wyciąg z owoców aceroli
Ekstrakt z boswelli pozyskiwany z żywicy drzewa jakim jest kadzidłowiec. Ma on działanie przeciwzapalne i wspomaga normalne funkcjonowanie stawów.

Co to jest glukozamina?

• Naturalnie występuje w ciele
• Pomaga w utrzymaniu stawów i chrząstki
• Wraz z wiekiem naturalny poziom glukozaminy spada

Dlaczego powinienem wybrać suplement diety – Glukozamina z boswelią Nutrilite :

• Zawiera wyjątkowy koncentrat z wiśni i czereśni oraz z aceroli zapewniający witaminę C i korzystne składniki odżywcze.
• Poziada koncentrat bioflawonoidów z cytryny, który zapewnia przeciwutleniacze naturalnie występujące w cytrynach, grejpfrutach i mandarynkach.
• Dzienna dawka dostarcza 60 mg witaminy C, silnego przeciwutleniacza, który pomaga w utrzymaniu integralności zdrowej chrząstki.
• Ekstrakt z boswelli ma działanie przeciwzapalne i wspomaga normalne funkcjonowanie stawów.
• Koszt detaliczny jednej kapsułki glukozaminy Nutrilite to 0,77 zł
( Sprawdź na stronie. Opakowanie zawiera 150 kapsułek , wskazane przyjmowanie 1 -2 kapsułek dziennie)

Zadbaj o swoje stawy już dziś. Pamiętaj, że choroby układu kostnego to choroby cywilizacyjne, więc to od każdego z nas zależy ich sprawność.

Więcej szczegółów na temat współpracy otrzymasz kontaktując się z nami.

Możesz przejść do strony firmy i zarejestrować się bezpośrednio wystarczy tylko wpisać numer startowy 9406425 Amserwis lub przejść do strony PA i dokonać bezpośredniej rejestracji w firmie poprzez Formularz rejestracyjny PA

Masz-pytania?                           Nowy-temat-ikona