PASTA GLISTER

Najczęściej kupowanym produktem Firmy Amway jest GLISTER pasta do zębów.

Ten sukces wynika nie tylko z codziennej konieczności szczotkowania zębów, lecz także z licznych, niepodważalnych walorów pasty, które przekonują klientów do jej skuteczności.

Amway-pasta-Glister-do-zębów

Pasta do zębów jest potrzebna każdemu, zatem masz już pierwszy ważny argument otwierający drogę do sprzedaży. Jak to zrobić?

Możesz bardzo skutecznie zaoferować produkt jakim jest pasta do zębów Glister.
Konkretne zalety produktu! GLISTER Pasta do zębów wzmacnia szkliwo, rozjaśnia zęby i usuwa przebarwienia z kawy i tytoniu bez zastosowania wybielaczy. Dlatego wspomaga proces remineralizacji szkliwa, dzięki któremu utracone składniki mineralne są przywracane do molekularnych struktur zęba.

Warto też wspomnieć, że pasta została przetestowana klinicznie przez renomowany ośrodek akademicki.

Czy wiesz, że jej systematyczne stosowanie pomaga usunąć płytkę nazębną i wzmacnia zęby, nie naruszając szkliwa? Po wyszczotkowaniu zęby są czyste, gładkie i perłowo białe.

Do pasty Glister opracowano  szczoteczki do zębów GLISTER dla dorosłych i dla dzieci.

Włókna szczoteczki dokładnie czyszczą przestrzenie między zębowe oraz linię dziąseł, redukując konieczność nadmiernego nacisku. Wyjątkowa, główka szczoteczki została zaprojektowana z myślą o wygodzie, łatwym prowadzeniu i sięganiu do trudniej dostępnych miejsc. Dzięki czemu szczotkowanie zębów stało się jeszcze prostsze.

Kosmetyki GLISTER zostały tak przygotowane, aby cała ich seria współdziała ze sobą i zapewniała piękny uśmiech.

Dlatego zalecamy używanie całej gamy kosmetyków GLISTER dla osiągnięcia jak najlepszych rezultatów i zapewnienia właściwej higieny jamy ustnej.

Wpajanie odpowiednich nawyków w zakresie higieny jamy ustnej jest równie ważne, co dostarczanie wapnia i witamin.

Stomatolodzy uważają, że rodzice powinni szczotkować zęby dzieci do czasu, aż będą mieli pewność, że ich pociechy są w stanie zrobić to same w prawidłowy sposób. Później dzieci powinny myć zęby pod nadzorem osoby dorosłej. Możesz myć zęby w tym samym czasie co Twoje dziecko. Dzięki temu będzie mogło podpatrzeć, jak to robić, a Ty również zadbasz o swój uśmiech.

Amway-pasta-dla-dzieci

Dzieci powinny myć zęby dwa razy dziennie (lub zgodnie z zaleceniami stomatologa) specjalną szczoteczką dla dzieci.

Porcja pasty do zębów powinna mieć wielkość ziarnka grochu. Dziecko nie chce myć zębów regularnie lub robi to zbyt krótko? Tego lata wprowadzamy do sprzedaży nowe szczoteczki i pastę do zębów marki GLISTER™ dla dzieci. Dzięki tym produktom szczotkowanie zębów stanie się przyjemne!

Pomóż dzieciom uniknąć próchnicy i wykształcić prawidłowe nawyki.

Szczotkowanie zębów przezroczystym żelem bez cukru i o truskawkowym smaku jest bardzo przyjemne. Pasta do zębów dla dzieci GLISTER jest dopasowana do wyjątkowych potrzeb dzieci powyżej drugiego roku życia.

Co ważne dla dzieci, żel ma przyjemny smak, a otwieranie i zamykanie tubki jest bardzo łatwe.

Bez wątpienia formuła z fluorem chroni zęby przed próchnicą i wzmacnia szkliwo, które na zębach mlecznych jest cieńsze. Opatentowana formuła REMINACT pomaga uzupełnić minerały w szkliwie (proces nazywany „remineralizacją”), dzięki czemu zęby stają się bardziej wytrzymałe i mniej skłonne do powstawania ubytków.

Poznaj Ofertę firmy Amway