Aktywny styl życia z napojem XS™ Power Drink

Jeżeli prowadzisz aktywny tryb życia i czujesz, że brak Ci energii  –  skosztuj Power Drink XS.

Chcesz odzyskać lub  zachować odpowiedni poziom energii w trakcie aktywności fizycznej lub bezpośrednio po niej  zawsze trzymaj w pobliżu puszkę napoju XS Power Drink i wypij go wtedy, kiedy będzie Ci najbardziej potrzebny. Dzięki XS Power Drink  zwiększysz swoją motywację. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się coś więcej na ten temat…

Wybierz jeden z orzeźwiających egzotycznych smaków, który pobudzi Twoje kubki smakowe.

Tauryna i kofeina pomogą Ci zaspokoić dodatkowe potrzeby organizmu, a witamina B wpłynie na stabilne wyzwolenie energii i prawidłową przemianę materii.

Power Drink XS.

Opiszę dokładnie jeden z nich

Specjalnie dostosowany do potrzeb organizmu nastolatka:

XS Juiced Power Drink, Green Apple Blast.

Bez kofeiny, bez tauryny, bez substancji konserwujących

Jakie korzyści oferuje ten produkt?

  • Dostarcza witaminy z grupy B, które pomagają utrzymać prawidłowe procesy metabolizmu energetycznego.
  • Pyszny smak jabłkowy napoju Green Apple Blast zapewnia natychmiastowe orzeźwienie.
  • Odpowiedni dla nastolatków, bez dodatku kofeiny, tauryny i substancji konserwujących.
  • Wzbogacony o witaminę E, która chroni przed stresem oksydacyjnym.

Zawiera specjalnie dobrany wyciąg z owoców baobabu, jagód acai oraz owoców aceroli.

Dlaczego warto spróbować tego produktu?

Bogaty w witaminy i składniki pochodzenia naturalnego napój Green Apple Blast jest idealny dla osób dbających o zdrowie. Bez zawartości kofeiny, tauryny czy substancji konserwujących – to zupełnie nowy napój energetyczny.

Rozkoszuj się natychmiastowym zastrzykiem energii i świeżości.

Witaminy B i C pomagają organizmowi zachować siły witalne przez cały dzień, natomiast witamina E chroni komórki przed skutkami stresu oksydacyjnego. Pyszny napój Green Apple Blast zawiera 25% soku owocowego, a dodatek wyciągu z baobabu, jagód acai i owoców aceroli zapewnia prawdziwy zastrzyk adrenaliny dla spragnionych.

Idealny dla nastolatków i osób dorosłych dbających o zdrowie i dobrą kondycję.

Napój XS Juiced Power Drink to coś znacznie więcej niż tylko orzeźwienie. Dodatkowo napój ten nie zawiera cukru i jest niskokaloryczny.

Napój-XS-Amserwis

Napój XS™ Power Drink został pomyślnie wprowadzony na rynki europejskie dzięki firmie Amway!

Klienci z coraz większej liczby krajów rozsmakowują się w napoju, który daje im zastrzyk energii podczas codziennych intensywnych zajęć i ćwiczeń. Zwykle to młodzi ludzie są potencjalnymi nabywcami napojów energetyzujących i potencjalnymi Przedsiębiorcami Amway, którzy chcą się zajmować sprzedażą takich produktów.

Odzwierciedlają również charakter napoju: energetyczny i odważny!

Marka XS Power Energy Drink charakteryzuje się wysoką zawartość witaminy B, mieszanką składników energetycznych oraz brakiem cukru. 250 ml puszka napoju XS Power Drink zawiera, w zależności od wariantu smakowego, zaledwie 6 lub 12 kcal.

Napój jest dostępny w Polsce w wielu owocowych smakach.

Obecnie w USA jest on oferowany w ponad 20 różnych wariantach smakowych. W Polsce dostępny jest w  smakach: Orange, mango, jagoda, jabłko, grejpfrut, owoce tropikalne. Marka XS Energy wspiera na całym świecie eventy i zdrowy styl życia młodego pokolenia. Swoje produkty kieruje głównie do aktywnych osób poniżej 35 roku życia, lubiących łączyć pracę z przyjemnością i zabawą.

Ambasadorami marki są światowej sławy młodzi sportowcy.

Amway zdecydował się na zakup tej marki ze względu na duży potencjał segmentu napojów energetycznych. Ich globalna sprzedaż, według badań rynkowych i danych Euromonitora, wzrosła z 3,8 mld dolarów w 1999 roku do 27,5 mld dolarów w roku 2013 i  wzrasta o 13 proc rocznie. Amway jest wyłącznym dystrybutorem XS od 2003 roku. Produkt jest obecnie dostępny na 38 rynkach na całym świecie.

Masz-pytania?                           Nowy-temat-ikona