Rejestracja online start – to dobry sposób na zakupy w Amway.

Rejestrując się w Amway jako stały Klient Plus masz same korzyści. Po wypełnieniu formularza zostaniesz zarejestrowany i otrzymasz numer Stałego Klienta Plus. Aby zakończyć proces rejestracji wystarczy złożyć swoje pierwsze zamówienie.
W razie pytań proszę pisać na adres:  amserwis@amserwis.com.pl  .Udzielimy szczegółowych informacji.
Kontakt +48 509 590971 lub amserwis@amserwis.com.pl
Przejdź do rejestracji i zarejestruj się w swoim kraju. Register IBO

Dlaczego warto się zarejestrować?

Coraz częściej kupujemy przez Internet. Nie tylko dlatego, że mamy coraz mniej czasu, ale też z powodu wygody.
To co Ci proponujemy to robienie zakupów bezpośrednio u producenta, bez żadnych pośredników.
Coraz częściej piszą do nas ludzie z pytaniem – jak mogę kupić produkty Amway.
Kiedyś dostarczał im produkty znajomy, ale już nie współpracuje z firmą i nie mają skąd ich otrzymać. Pytają więc jak mogą zakupić produkt którego poszukują. Dziś wielu ludzi ma dostęp do sieci Internet więc możliwości zakupu są bardzo proste.

Jeżeli lubisz produkty Amway to warto się zarejestrować jako Stały klient Plus. Wystarczy mieć numer startowy osoby rekomendującej i wypełnić druk online i robić zakupy po korzystnych cenach.

Np  – Amway oferuje serie G&H – kosmetyki do pielęgnacji ciała dla całej rodziny.

Czy nie byłoby wygodniej, gdyby cała rodzina mogła korzystać z tych samych produktów pielęgnacyjnych? Czy naprawdę warto kupować osobne kosmetyki dla dorosłych i dla dzieci?

Amway-G&H

Kosmetyki są łagodne, biodegradowalne, nie zawierają fosforanów i posiadają odpowiednie pH. Dzięki temu nadają się do użytku niezależnie od typu skóry. Mogą je stosować również dzieci już od trzeciego roku życia.
Wszystkie mydła, żele do mycia ciała i kremowe balsamy zawierają mieszanki naturalnych składników, takich jak aromatyczny miód z kwiatów pomarańczy, łagodzący aloes, zielona i biała herbata oraz wyciąg z borówki.

Każdy ze składników jest znany ze swoich właściwości odżywczych, regeneracyjnych i ochronnych.

Nowe produkty G&H nie tylko oczyszczają skórę, ale też poprawiają jej poziom nawilżenia. Kosmetyki zapewniają nie tylko powierzchniowe nawilżenie, ale też wspomagają odbudowę bariery ochronnej zapobiegającej odwodnieniu skóry. To szczególnie
ważne, ponieważ wiele produktów dostępnych obecnie na rynku przyczynia się do przesuszenia skóry.

Poznaj produkty i wypróbuj pełną ofertę na stronie firmy Amway.