Urszula i Ryszard Woźniak

 

Urszula i Ryszard Woźniak.

Zajmujemy się ,, Marketingiem Sieciowym” jako Niezależni Przedsiębiorcy.

Urszula-i-Ryszard-Woźniak

Firma, z którą współpracujemy, obecna jest na rynkach światowych blisko 60 lat.

Korzystamy z bogatej oferty ekskluzywnych produktów, a przy tym mamy możliwość rozwijania własnego i niezależnego biznesu. Polecamy ten rodzaj działalności innym osobom, które otwarte są na nowe wyzwania i unikalny sposób zarabiania pieniędzy. Jest to jeden z niewielu biznesów, którym warto się zainteresować.

Kilka słów o nas i o tym jak zaczęła się nasza przygoda i współpraca w tej dziedzinie.

Ja pracuję w szkole jako nauczyciel biologii i bardzo lubię moją pracę. Uważam, że w życiu dobrze wybrałam swój kierunek kształcenia bo robię to co lubię i co przynosi mi satysfakcję. Mąż pracował w dwóch firmach państwowych ale praca w systemie godzinowym nigdy nie była dla niego szczytem marzeń.

Kiedy w 1990 roku podjęliśmy decyzję o zmianie miejsca zamieszkania, mąż nie szukał już pracy etatowej.

Poszukiwał czegoś nowego co pozwalałoby mu na rozwój osobisty. Wykonywał więc różne rzeczy – zajmował się metaloplastyką, malował obrazy, projektował i realizował różnego typu urządzenia czy scenografie .. Ale wszystkie te prace nie dawały mu satysfakcji osobistej. Stwierdził, że możesz być dobrym w swojej dziedzinie ale jeśli zależy to tylko od twoich umiejętności nic większego w tym życiu się nie osiągnie. Nadal więc szukał swojego miejsca.

Któregoś dnia przyjechał do nas kolega z dawnego naszego miejsca zamieszkana i przedstawił nam plan rozwoju biznesu oparty na współpracy w marketingu sieciowym.

Okazało się, że to było to to czego szukaliśmy. Oboje zaakceptowaliśmy i ruszyliśmy pełną parą do realizacji naszych planów i marzeń opartych na współpracy z firmą z którą cały czas współpracujemy. Oczywiście mieliśmy i sukcesy i porażki. Jak w każdej dziedzinie życia nie wszystko układało się tak jak byśmy chcieli, ale ważne aby być wytrwałym w realizacji podjętych decyzji i zobowiązań.

Ten rodzaj działalności daje niesamowite możliwości takie jak

rozwój osobisty, nieograniczone możliwości finansowe, umożliwia podróżowanie po całym świecie, a przede wszystkim pozwala na poznawanie nowych ludzi i poprzez szerzenie idei tego biznesu na zmianę stylu życia własnego i innych ludzi.

Zobaczyliśmy w tym planie biznesowym szansę dla siebie.

Zawsze marzyliśmy o podróżach w najpiękniejsze miejsca na świecie i oto pojawiła się możliwość na realizację marzeń, na lepszy start dla naszych dzieci, na lepsze i ciekawsze życie dla nas. W ciągu dwóch lat udało nam się osiągnąć status Niezależnego Przedsiębiorcy co wiązało się z niezłymi dochodami. Długi czas utrzymywaliśmy ten poziom i niezłe dochody.
Oczywiście nie zawsze było różowo.

Jak w życiu tak i w biznesie są wzloty i upadki.

Wytrwałość to największa cnota, zaleta i klucz do sukcesu w każdej dziedzinie. Taką cechę ma mój mąż. Ważne aby w każdej sytuacji inwestować w siebie, we własny rozwój osobisty – to bowiem główny kierunek do osiągnięcia sukcesu.

Polecamy ten rodzaj działalności osobom, które są otwarte na nowe wyzwania i unikalny sposób zarabiania pieniędzy.

Jest to jeden z niewielu biznesów, którym naprawdę warto się zainteresować by zmienić swoją przyszłość.

Urszula i Ryszard Woźniak

Dowiedz się więcej