Zbilansowana dieta.

Jednym z obszarów mających wpływ na jakość naszego życia jest zbilansowana dieta.
Należy pamiętać, że to co jemy nie zawsze zaspakaja potrzeby naszego organizmu. W produktach , które kupujemy nie ma wszystkich niezbędnych składników gwarantujących naszemu organizmowi zachowanie wewnętrznej równowagi – homeostazy.

Zanim produkty trafią na nasz stół przechodzą długą drogę,

przez transport, przechowywanie, zamrażanie i pewnie wiele innych zabiegów, które mają zapewnić świeżość tych produktów w chwili ich zakupu.
Niestety te wszystkie zabiegi mają wpływ na jakość produktu, obniżają ich wartość, zmieniają skład witaminowy.

Stąd konieczność uzupełniania naszego żywienia różnego rodzaju suplementami.

Jakimi ? Dobre pytanie – mamy bowiem obecnie mnóstwo różnych ofert :
– sklepy oprócz produktów od razu serwują nam suplementację wskazując jednocześnie ,że kupowane produkty nie są pełnowartościowe;
– w środkach masowego przekazu reklamowane są różne dodatki witaminowe – ale zastrzeżenie moje budzi cena takiego suplementu. Jeśli coś kosztuje 5 zł trudno spodziewać się wysokiej jakości tego produktu;
– w internecie mamy przeogromną gamę oferowanych suplementów witaminowych różnego typu.

Zdrowe-podstawy-żywienia

W związku z tym na co należy zwracać uwagę zanim podejmiesz decyzję o zakupie witaminy czy suplementu:

– źródło pochodzenia – Jaka firma oferuje ten produkt i jak długo istnieje na rynku;
– ile ta firma ma produktów do zaoferowania;
– jaka jest jakość tych produktów;
– jakie obroty ma firma;
– czy ma certyfikaty na sprzedawane produkty.

 Przez wiele lat chorowałam na anemię.

Moja choroba miała związek z wypadkiem, który przeszłam jeszcze jako nastolatka. Odwiedziłam wiele gabinetów hematologicznych w których serwowano mi różne leki żelazowe. Celem było zniwelowanie niedoborów żelaza bo to było główną przyczyną mojej anemii.

Próbowałam różnych preparatów.

Niestety żaden nie był skuteczny. Mało tego preparaty żelazowe mają negatywny wpływ na żołądek. Przyjmując je cierpiałam dodatkowo na silne bóle żołądkowe. To właśnie stało się bodźcem do tego , że zaczęłam szukać na własną rękę innej, naturalnej suplementacji.

Wówczas zetknęłam się z firmą NUTRILITE

Giganta w produkcji naturalnych suplementów witaminowych. Słyszałam wcześniej o produktach witaminowo – mineralnych NUTRILITE, o produktach naturalnego pochodzenia i o wyjątkowej ich skuteczności . Wiecie jak to jest. W sytuacji choroby człowiek chwyta się różnych sposobów i metod leczenia, szuka złotego środka.
Nie pozostało mi nic innego jak spróbować.

Kupiłam i sprawdziłam.

Efekt leczniczy był wprost nieprawdopodobny – nie mam anemii, nie mam niedoborów żelaza i co najważniejsze nie ucierpiał żaden narząd mojego organizmu.

Większość leków działa na jedno a na drugie szkodzi.

Firmy farmaceutyczne nie bez powodu informują w swoich ulotkach o skutkach ubocznych, których jest znacznie więcej niż pozytywnego działania.

Jestem fanką produktów NUTRILITE.

Są niesamowite w skuteczności swojego działania. Cała moja rodzina korzysta z suplementacji. Moja mama dzięki glukozaminie uniknęła operacji kolana a ma już 85 lat. Jest najlepszym przykładem działania tych suplementów witaminowych. Ma białaczkę limfatyczną więc musi cały czas dbać o sprawność układu odpornościowego. Przyjmuje regularnie wit C plus o długotrwałym , stopniowym uwalnianiu do organizmu.

Witaminy i suplementy NUTRILITE uzyskiwane są wyłącznie z naturalnych źródeł.

rośliny z których uzyskiwane są składniki do produkcji witamin uprawiane są na przygotowanych do tego odpowiednio gruntach, bez środków chemicznych.
Jeśli szukasz sprawdzonych witamin, minerałów, suplementów, fitoskładników, antyutleniaczy polecam Ci z pełną odpowiedzialnością świetne, naturalne i rewelacyjne w skutkach suplementy firmy NUTRILITE.

Masz-pytania?                           Nowy-temat-ikona