Żel do piekarników firmy Amway

Już w nazwie mamy zawarte przeznaczenie tego produktu – służy do czyszczenia piekarnika.

Żel do piekarników Amway nie zawiera żadnych składników o właściwościach ściernych!

Bardzo wiele osób używa tego produktu, i jak to Polak potrafi sprawdziło jeszcze inne możliwości wykorzystania tego żelu. Okazało się, że znakomicie czyści grille, kuchenki, pochłaniacze pary, spody garnków, żelazka, fugi w łazience, sztućce.

Ma pewnie jeszcze sporo innych zastosowań, które odkrywamy przy każdym jego  użyciu. Czasami mamy problem z usunięciem jakiś zabrudzeń tłustych na metalowych częściach – np. na rowerze, motocyklu – wówczas na pewno sprawdzi się żel. Żel do piekarników umożliwia rozpuszczenie trudno usuwalnych zabrudzeń, zwłaszcza jeśli są one tłuste, zapieczone.

Jeśli chcesz poznać pełną gamę produktów firmy Amway, przejdź do katalogu produktów na stronie Amserwis. Kupuj i zarabiaj! Nasze produkty nie kończą się na żelu do piekarników Amway. Dowiedz się, jak kupować i zarabiać u siebie!

Ma postać delikatnej konsystencji żelowej.

Wyposażony jest w pędzelek do nakładania produktu na powierzchnie które chcemy wyczyścić. Nie zawiera żadnych składników ściernych, więc nie zarysowuje czyszczonych powierzchni.

Jak stosować żel do piekarników?

Należy na zabrudzoną powierzchnię nałożyć pędzelkiem żel i pozostawić na tej powierzchni na około 30 minut. W tym czasie żel rozmiękczy i odlepi przywarte zabrudzenia. Po upływie tego czasu należy gąbką lub ściereczką zamoczoną w gorącej wodzie zetrzeć nałożony żel i umyć czyszczoną powierzchnię ciepłą wodą.

Efekt będzie zdumiewający – twój sprzęt będzie wyglądał jak nowy.

Każdy kto pierwszy raz użył tego produktu był wręcz oszołomiony jego skutecznością.

Doskonale czyści wszystkie typy piekarników, grille, kuchenki gazowe i elektryczne, ruszty wewnątrz piekarników, opiekacze, naczynia ze stali nierdzewnej, żelazka, czajniki i wszystko co ma brudną, zapieczoną warstwę.

Amway-żel-do-piekarników

Gęsty żel doskonale przywiera do każdej  powierzchni.

Opakowanie żelu do piekarników wyposażone jest w nakrętkę, którą trudno odkręcić dzieciom. Należy ją mocno przycisnąć a następnie odkręcić. Przed przystąpieniem do czyszczenia powierzchni zabrudzonych wstrząśnij butelką a następnie wlej sobie nieco żelu na spodeczek , wówczas łatwiej i wygodniej jest maczać pędzelek.

Załóż rękawiczki.

Żel nakładaj pędzelkiem, pokrywając najpierw najgłębiej położone części piekarnika, następnie jego boki, górną część, a na koniec spód.  Pozostaw żel na 30 minut. Przy silnie zabrudzonych powierzchniach warto jeszcze raz powtórzyć i ponownie nałożyć preparat.

Chroń ubranie i inne powierzchnie przed zachlapaniem żelem. Jeżeli produkt dostanie się do oczu lub na skórę, natychmiast przemyj je zimną wodą.

Jeśli chcesz dokonać zakupu to możesz to zrobić w dwojaki sposób. Możesz zarejestrować się w firmie i korzystać z żelu i innych produktów kupując je bezpośrednio w firmie. Byłoby to najrozsądniejsze. Jeśli jednak interesuje Cię tylko żel  do piekarników  to możesz skontaktować się ze mną.

Więcej na temat żelu do piekarnika dowiesz się na stronie firmy.

Żel do piekarników Amway to prawdziwy hit.

Pozwoli Ci zaoszczędzić czas  i przywrócić zabrudzonym powierzchniom ich dawny wygląd i świeżość.

Ryszard Woźniak

Kontakt: 509 589 971