Konsument czy PROSUMENT

Konsument czy PROSUMENT?

Gdy po raz pierwszy zetknęliśmy się z nową formą robienia zakupów zdaliśmy sobie sprawę z tego, że zostanie prosumentem daje nam wiele korzyści.

 

Konsument-prosument

Bycie tylko zwykłym klientem to wydawanie ciężko zarobionych pieniędzy w sklepie gdzie poza kupionym produktem nic więcej nie mamy.

To właśnie o tym co zmieniło nasze podejście do roli klienta chcielibyśmy krótko napisać i zaprosić swoich znajomych i nieznajomych do tego aby zmienić swoje przyzwyczajenia i nawyki, i tym samym zawalczyć o swoją przyszłość. Bo jest taka możliwość.

Na pewno podstawowym krokiem jaki musisz zrobić to zmiana dotychczasowych przyzwyczajeń.

Warto przyjrzeć się nowym trendom i być otwartym na nowe możliwości, które mogą zmienić twoje życie głównie finansowo.
Każdy jest kowalem swojego losu, każdy sobie układa życie ale czy nie warto czasami przyjrzeć się jak robią to inni i ich zduplikować. Zachęcam do przeczytania tego co mamy wam do zaoferowania ale decyzję każdy podejmuje sam.
Dlaczego warto zarejestrować się w firmie z którą my współpracujemy?

Żeby żyć musimy kupować różnego typu artykuły, których potrzebujemy do życia.

Gdy dokonujesz zakupów w sklepie detalicznym, jako klient masz tylko jedną dostępną dla siebie możliwość. Ty otrzymujesz produkt, a detalista zatrzymuje zysk. Koniec, kropka.Pojawiło się nowe podejście do robienia zakupów - mianowicie „PROSUMPCJA” Jako PROSUMENT uzyskujesz dostęp do dwóch opcji. Możesz zachowywać się dalej jak konsument = klient i wydawać pieniądze na produkty i usługi, których pragniesz i potrzebujesz. Możesz także przyjąć rolę PROSUMENTA i zarabiać pieniądze, otrzymując premie od wartości produktów i usług zakupionych w firmie.

PROSUMPCJA poszerza Twoje możliwości, dając Ci szansę na oszczędzanie pieniędzy jak i zarabianie pieniędzy.

Dlatego, gdy prosumujesz, postępujesz mądrzej, ponieważ otwierasz przed sobą możliwość powiększania swojego kapitału a nie tylko uszczuplania swojego konta bankowego. Prosumując, możesz otrzymywać produkty i zyski z tego samego źródła – mądrze nazywa się to demokratyzacją dochodów.
Trudno jest wyobrazić sobie korzystniejszy układ.
Jeżeli chcesz z niego skorzystać, zarejestruj się już teraz

Jako PROSUMENCI kupujemy produkty bezpośrednio u producenta z pominięciem całej rzeszy pośredników.

Producent nie wydaje na hurtownie, markety i reklamę ale dzieli się zyskami z lojalnym klientem – to jest właśnie demokratyzacja dochodów. Mamy dostęp do produktów najwyższej klasy, produkty obejmują szeroką gamę dziedzin: artykuły do sprzątania, prania, kosmetyki, perfumy, filtry do wody, naczynia ze stali nierdzewnej a przede wszystkim najwyższej jakości naturalne suplementy witaminowo – mineralne.

Możesz być częścią tego giganta.

Są klienci, którzy zamawiają produkty poprzez osoby bezpośrednio współpracujące z różnymi firmami i w większości są bardzo zadowoleni z takiej formy obsługi. Jednak coraz częściej osoby, które zetknęły się z forma robienia zakupów online decydują się na samodzielną rejestracje w firmie poprzez formularz rejestracyjny online na stronie. Decydują się robić zakupy bezpośrednio w firmie poprzez własną stronę.
Dlatego takim osobom wychodzimy naprzeciw. Jeśli tylko zechcesz skorzystać z bezpośrednich zakupów online możesz dokonać takiej rejestracji tutaj…

Firma z ,którą my współpracujemy dziś umożliwia każdej osobie współpracę w różnej formie, mogą to być tylko bezpośrednie zakupy produktów po atrakcyjnej cenie czy może rozwijanie własnej przedsiębiorczości i zarabianie pieniędzy.

Być może zainteresuje cię jedno i drugie. Masz taką możliwość. Gdy już zdecydujesz się i zarejestrujesz otrzymasz własną stronę. Dzięki temu będziesz miał dostęp do wszystkich informacji, których będziesz potrzebował. Od szczegółowej wiedzy o każdym produkcie po wskazówki jak rozwijać własny i dochodowy biznes.

Będziesz miał również dostęp do ciekawych porad, wskazówek i darmowych szkoleń.

My również takim osobom pomagamy dzieląc się własnym , wieloletnim już doświadczeniem jak w takim nowym dla nich przedsięwzięciu  się odnaleźć i czerpać z tego korzyści.

Masz-pytania? Nowy-temat-ikona