O nas

Urszula i Ryszard Woźniak Amserwis

Urszula Ryszard Woźniak

Zajmujemy się ,, Marketingiem Sieciowym”.
Polecamy ten rodzaj działalności innym  osobom,  które otwarte są na nowe wyzwania i unikalny sposób zarabiania pieniędzy.
Jest to jeden z niewielu biznesów, którego warto się zainteresować.

Informacje

Współpraca

 

Na ogół lubimy decydować sami o sobie
Coraz więcej osób docenia wolność, tolerancję i niezależność. Propozycja, którą przedstawiamy dokładnie wpisuje się w oczekiwania społeczne. Rozpoczynając współpracę będziesz potrzebował dobrych i sprawdzonych materiałów oraz informacji najlepiej szukając ich u osób, które współpracują z firmą, posiadają wystarczającą wiedzę na temat naszej oferty. Tutaj otrzymasz pomoc i wsparcie w rozwoju swojej działalności.

Książki

Książki które warto przeczytać!

Czytanie książek to siła rozwoju intelektualnego. Jest to bardzo ważne dla tych , którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Dlatego jest tak ważne czytanie książek pozytywnego myślenia oraz książek, które mogą nas zainspirować do działania.

Sam nawyk codziennego czytania  książek jest wspaniałym nawykiem. Zapewnia każdemu człowiekowi rozwój. Rozszerza horyzonty myślowe, sposób myślenia, wymowy, czyni człowieka wartościowszym i lepszym.

Przede wszystkim daje możliwość zrozumienia innych ludzi i siebie samego. Dzięki czytaniu wartościowych książek odkryjesz w sobie najwspanialsze cechy i zdolności o których nikt ci dotąd nie powiedział. Dzięki temu może po raz pierwszy uwierzysz w siebie.

Być może nie osiągamy sukcesu bo nikt nam wcześniej nie powiedział, że możemy to zrobić.

ERA PRO-SUMENTA

ERA PRO-SUMENTA

Magazyn “FORTUNE” nazywa nowe tysiąclecie “ERĄ KONSUMENTA”. Nie bez powodu. W dobie handlu internetowego i ekspansji sklepów rabatowych większość konsumentów nigdy nie osiągnie stanu finansowego bezpieczeństwa.

Ponieważ na skutek reklam, są skłonni kupować produkty i usługi, które z czasem tracą wartość. Konsumpcyjny sposób myślenia prowadzi do kurczenia się majątku i kurczenia się marzeń konsumentów o odłożeniu pieniędzy.

 Wielkie sklepy, które oferują klientom największe rabaty, równocześnie kreują własne bogactwo. Osiągając rekordowe zyski dla swoich udziałowców. Tylko produktywny sposób myślenia prowadzi do inwestowania pieniędzy, z myślą o osiąganiu zysków i pomnażaniu majątku. Jest on kluczem do kreowania bogactwa.

Ta książka wyjaśnia jak możemy w mądry sposób kupować i jednocześnie zarabiać!

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

Dale Carnegie

„Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” to międzynarodowy bestseller, który pomoże Ci poradzić sobie w każdej sytuacji życiowej.

Dale Carnegie
Prowadził kursy publicznego przemawiania dla biznesmenów. Ponieważ na rynku nie było podręcznika kontaktów międzyludzkich, podjął się napisania go. Dziś jego książka jest światowym bestsellerem. Autor książek: Jak przestać się martwić i zacząć żyć oraz Jak stać się doskonałym mówcą i rozmówcą.

Sztuka zjednywania sobie ludzi. Według Dale’a Carnegiego jest to najważniejsza umiejętność, którą posiąść powinien każdy człowiek. Przydaje się ona szczególnie w relacjach biznesowych. Rady Carnegiego zawarte w tej książce zostały z sukcesem wypróbowane przez jego studentów i czytelników. Dzięki nim zostały one udoskonalone do współczesnej formy.

Książka pomaga zyskać przyjaciół, zmienić nastawienie na świata, przedsiębiorcy osiągają dzięki niej zyski. Proste rady porwały miliony ludzi i pozwoliły im odmienić swoje życie.
Z książki Carnegiego dowiesz się, jak sprawić, by inni Cię lubili, nauczysz się przekonywać ich do Twojego sposobu myślenia i, na końcu, nauczysz się być dobrym przywódcą.

 

 

Biznes marzeń

Biznes marzeń

Biznes marzeń.com.  Jak to możliwe, że przeciętni ludzie pochodzący z przeciętnych środowisk, posiadający przeciętne wykształcenie mogą czerpać tak wiele radości z życia dzięki finansowej niezależności?

Czy to wynika z tego, że są mądrzejsi? Mają więcej szczęścia? Pracują więcej? NIE! Większość finansowo niezależnych ludzi ma jedną wspólną cechę – byli we właściwym miejscu we właściwym czasie i dostrzegli to! Gdy szansa zastukała do drzwi, otworzyli je na oścież i powitali ją z otwartymi ramionami!

Ale co robi większość ludzi, gdy szansa puka do ich drzwi? Zanim przekręcą klucz sceptycyzmu …., odsuną zasuwę ostrożności …., zdejmą łańcuchy lęku …. i z trzaskiem otworzą drzwi …. niepowtarzalnej szansy już nie ma.”Gdzie mógłbym dzisiaj być, gdybym w porę otworzył drzwi?”

Właśnie teraz szansa stuka do Twoich drzwi, mocno i głośno. Otwórz drzwi!

Burke Hedges

Mów zawsze tak

Mów zawsze tak

Mów Zawsze TAK ! Chcesz zwiększyć wyniki sprzedaży w twojej firmie? Chcesz, aby twoja firma wyróżniała się wśród innych? Zależy ci na jej rozwoju? MÓW ZAWSZE TAK! Ta zasada pomoże Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.

Niniejsza książka to praktyczny poradnik. Podaje i objaśnia w prosty sposób metody, których stosowanie pozwoli Ci zdobyć szacunek i uznanie klientów już Tobie wiernych i pozyskanie zupełnie nowych na zawsze. Metody zaproponowane przez autora nie są łatwe do zastosowania, ale za to niezmiernie skuteczne, jeśli uda się je zaadoptować.

Philip R. Nulman

Bogaty ojciec. Biedny ojciec

Bogaty ojciec. Biedny ojciec

Bogaty ojciec. Biedny ojciec. Czyli czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i średnia klasa. Dzięki sekretom ujawnionym przez Roberta Kiyosaki, ponad 200 milionów ludzi na całym świecie pracuje mniej, zarabia więcej i płaci mniejsze podatki. Ty też możesz do nich należeć!

Aby stać się bogatym, nie musisz posiadać specjalnego wykształcenia ani wyszukanych umiejętności. Tak naprawdę, wielu ludziom wykształcenie przeszkadza w dojściu do prawdziwego majątku, gdyż szkoła czy uczelnia wpoiła im świadomość pracy na etacie. Kiyosaki nauczy Cię, jak się wyzwolić z tego stanu i jak rozwinąć skrzydła swojej niezależności.

Robert T. Kiyosaki

Kwadrant przepływu pieniędzy

Kwadrant przepływu pieniędzy

Kwadrant przepływu pieniędzy ujawnia. Dlaczego niektórzy ludzie pracują mniej, zarabiają więcej, płacą mniejsze podatki i czują się lepiej zabezpieczeni finansowo niż inni. Wszystko, co trzeba wiedzieć, to: kiedy pracować i w którym być kwadrancie.

Czy zastanawiałeś się kiedyś: – Jaka jest różnica pomiędzy pracownikiem, a właścicielem biznesu – Dlaczego niektórzy inwestorzy generują pieniądze, niewiele ryzykując, podczas gdy inni ledwo “wychodzą na zero” .

Dlaczego większość pracowników przemieszcza się z jednej pracy do drugiej? Podczas gdy inni rezygnują z pracy na etacie, aby zbudować własne imperium biznesu – Dlaczego w epoce industrialnej większość rodziców chciała, aby ich dzieci były lekarzami, księgowymi czy prawnikami i czemu w epoce informacyjnej dochody w tych zawodach ulegają degradacji.

Czy wiesz, że wielu utalentowanych absolwentów wyższych uczelni chce pracować dla ludzi, którzy porzucili studia – takich, jak np.: Bill Gates z Microsoftu, Richard Branson z Virgin Industries, Michael Dell z Dell Computers czy Ted Turner z CNN To są multimilionerzy, którym dyplomy nie były potrzebne. Książka, zawierająca odpowiedź na te pytania, pomoże Ci znaleźć swoją własną drogę do finansowej niezależności w świecie, w którym zachodzą coraz większe zmiany związane z pieniędzmi.

Robert T. Kiyosaki

Rejestracja

Blog

Co skłoniło nas do prowadzenia bloga Amserwis? Na pierwszym miejscu były to zmiany technologiczne, które dotyczyły wszystkich, którzy prowadzą swoje blogi czy strony internetowe. Postanowiliśmy również tą droga dzielić się swoimi spostrzeżeniami, informacjami, doświadczeniami na temat możliwości współpracy w dziedzinie marketingu sieciowego. Ta droga stała się również pomocna w przedstawieniu korzyści płynących z używania produktów i ich stosowania  w życiu codziennym.

Na Blogu Amserwis  pojawiła się możliwość dzielenia się informacjami z ludźmi, którzy szukają pomysłu na rozwój własnej przedsiębiorczości. Oczywiście zdajemy sobie z tego sprawę, że nie każdy czytający naszego bloga będzie zainteresowany tą tematyką. Nie ma nic w tym złego. Rozumiemy to doskonale.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze publikacje nie będą idealne. Jednak będziemy się starać aby były możliwie ciekawe, profesjonalne i przede wszystkim aby zainteresowały cię na tyle, że będziesz chciał wracać na nasz blog i czytać kolejne artykuły.

Blogowanie daje nam wiele satysfakcji, możemy pogłębiać swoja wiedzę na temat tego czym się zajmujemy oraz możemy tą wiedzą dzielić się z innymi ludźmi.. Jest to nie oceniona wartość, którą sobie bardzo cenimy.

Jeżeli interesuje Cię temat o którym piszemy możesz zostać z nami na dłużej. Odwiedzaj częściej Blog Amserwis Zapraszamy Cię serdecznie do zapisywania się na nasz nowy newsletter

Urszula i Ryszard Woźniak
Amserwis