Marketing sieciowym to dobry biznes.

Marketing sieciowy-zapraszam do przesłuchania planu marketingowego.

W dobie rozwijającego się Internetu , mediów społecznościowych i pracy online ,plan, który przedstawiam może stać się  dobrym źródłem dodatkowych dochodów dla każdego z nas. Opcja biznesu, którą prezentuję jest zarówno dla tych którzy borykają się z finansami , dla tych, który poszukują dodatkowych dochodów, a również dla przedsiębiorców mających duże dochody pozyskiwane z własnej działalności. Wszystko zależy od tego czego szukasz. Czy chcesz np. spłacić szybciej kredyt, czy wyjechać na super wakacje a może chcesz polepszyć swój komfort życia  a może szukasz dobrych inwestycji dla swojego kapitału. Każdy z nas słyszał i zna potoczne słowa jak MLM, marketing wielopoziomowy czy marketing sieciowy.  Na pewno słyszałeś ale czy na pewno wiesz jak to  działa?

 

Niski koszt rozpoczęcia współpracy w marketingu sieciowym.

 Głównym  atutem marketingu sieciowego jest niski koszt  rozpoczęcia  własnego biznesu.  Jest wiele firm opartych o ideę marketingu sieciowego. Firma z którą współpracujemy  wprowadziła ten system już w ubiegłym wieku. Jest to gigant w dziedzinie marketingu wielopoziomowego. Oferuje szeroką gamę produktów najwyższej jakości. Działa na zasadzie Prosumenckim czyli na zasadzie producent i konsument. Firma wytwarza produkty, stwarza możliwości indywidualnego rozwoju każdemu, kto się zaangażuje. Dziś  w dobie rozbudowanych systemów zakupowych online nikogo już nie dziwi fakt , że można robić zakupy online. Ale w biznesie sieciowym można jeszcze na tych zakupach zarabiać. W tradycyjnym łańcuchu marketingowym możesz być tylko konsumentem, gdzie jedynie wydajesz swoje ciężko zarobione pieniądze. Rozwijając własny biznes oparty na współpracy z firmą jako prosument bierzesz udział w podziale zysku.  Oznacza to,  że z każdego produktu 2/3 wpływów przeznaczone jest na różnego typu premie, marże i nagrody dla Prosumentów, działających w tym przedsięwzięciu.

Dlaczego warto zaangażować się w marketing sieciowy?

Zastanów się co mógłbyś zrobić gdybyś chciał być niezależny finansowo.

W co byś się zaangażował aby taką niezależność finansową osiągnąć. Wiele osób prowadzi różnego typu biznesy, podziwiam ich za odwagę i determinację, ale często jest tak, że to biznes ich ma a nie oni mają biznes. Chodzi o to by osiągnąć równowagę pomiędzy pracą, zarabianiem pieniędzy a czasem dla siebie i swojej rodziny. Co zrobić aby taką równowagę osiągnąć?

To wcale nie musi być marketing sieciowy to może być zupełnie coś innego.  Są przecież ludzie, którzy lubią to co robią  i są milionerami. Jest to jednak  nieliczna grupa. Często ludzie mówią ten to jest bogaty. Ale w stosunku do kogo? Zasobność portfela do sprawa względna. Dla jednych bogactwem jest kilka tysięcy złotych a dla innych bogactwo mierzy się milionami. Bez względu na to ile masz , na pewno musisz pracować, musisz się zaangażować. Niezależność finansową nie osiągnie się siedząc wyłącznie w fotelu. Wyobraź sobie, że bogaci ludzie również pracują. Pojawia się pytanie – co takiego robić aby zacząć się bogacić. Przede wszystkim myśleć inaczej i być otwartym na nowe możliwości.

Otwórz się na nowe możliwości w marketingu sieciowym.

Model biznesu sieciowego pozwala się wzbogacać każdemu. Bez względu na czas w którym startujesz w tym biznesie możesz osiągnąć dużo większe dochody niż Ci, którzy w tym biznesie są już nawet parę lat. Dlaczego? Otóż zależy to wyłącznie od poziomu Twojego zaangażowania.  Nie ma tu hierarchii jak np. w zakładzie pracy – gdzie wysokość dochodów zależy nie od wkładu pracy tylko od zajmowanego stanowiska -  prezes, dyrektor, kierownik i na końcu pracownicy. Podejmując współpracę z firmą wszystko zależy od Ciebie. Twoje premie zależeć będą wyłącznie od Ciebie – poprzez zakup produktów, rekomendowanie nowych konsumentów. Otrzymasz własną stronę od Firmy przez którą Ty czy Twoi znajomi mogą robić zakupy bezpośrednio w firmie. Otrzymujesz wsparcie w rozwoju swojego biznesu od innych osób działających w tym biznesie i sam również wspierasz swoich rekomendowanych przyjaciół.  Jest to biznes wsparcia. Twój sukces zależy od sukcesu Twoich partnerów, których zarekomendowałeś do tego biznesu

Przykładowy schemat płacowy marketingu sieciowego.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Firmą , my pomożemy Ci wystartować w tym biznesie i będziemy Cię wspierać zarówno mentalnie jak i edukacyjnie w rozwoju indywidualnym Twojej działalności. Teoria jeżeli nie jest stosowana w praktyce jest tylko teorią i nie przynosi żadnego pożytku. Wszystko dopiero nabiera sensu w praktyce. Samo tylko zapisanie się w firmie nie sprawi, że coś się  wydarzy. Przyjrzyj się dokładnie systemowi płacowemu. Wysłuchaj uważnie tego nagrania. Gdybyś czegoś nie rozumiał to nie krępuj się i zadawaj pytania.  Ten system płacowy jest najbardziej sprawiedliwym systemem jaki kiedykolwiek poznałem. Nie stawia barier, nie ogranicza a wręcz odwrotnie daje możliwości korzystania ze wszystkich możliwych form zarabiania jakie oferuje firma. Każdy ma takie same szanse, możliwości , choć nie każdy skorzysta.

Zapraszamy do współpracy.  Więcej szczegółów dowiesz się zostawiając swój email. Przejdź do NEWSLETTERA

Urszula i Ryszard Woźniak

Inne filmy na Youtube