Marketing sieciowy jako nowa ekonomia.

 Rozwój nowych technologii sprawia, że  marketing sieciowy zaczyna  wchodzić w nową erę.

Dzisiejszy rozwój ekonomiczny w wielu dziedzinach życia opiera się o Internet, dostęp do nowych mediów, do portali społecznościowych, do różnych grup dyskusyjnych. Lubimy dzielić się właśnie w taki sposób swoimi informacjami, pasjami, spostrzeżeniami oraz pokazywać własny rozwój.

Marketing-sieciowy-jako-nowa-ekonomia

W obliczu rozwijających się trendów rodzi się pytania –  czy marketing sieciowy może naprawdę stać się czymś więcej, niż tylko uroczym sposobem na dodatkowy dochód? Uważam, że pomimo tego, że marketing sieciowy nie jest niczym nowym to jednak warto mu się lepiej przyjrzeć. Funkcjonuje w świecie od wielu dziesiątek lat pozwalając odnosić sukcesy finansowe ludziom, którzy w ten sposób zarabiania pieniędzy się zaangażują.

Dla wielu osób na świecie i w Polsce marketing sieciowy to zawód.

Ta forma pracy jest  dziś jest dostępna dla każdego.   Każdy kto tylko jest gotów zakasać rękawy i pracować może podjąć takie wyzwanie. To co da się zaobserwować to fakt, że coraz więcej osób wybiera właśnie tą formę pracy.

Dlaczego właśnie marketing sieciowy?

Otóż odpowiedź jest prosta – cyfrowy świat pociąga za sobą te jednostki, które za tym światem chcą podążać. Jednostki, które są znudzone obecną rzeczywistością, są zmęczeni tym co robią, narzekają na brak czasu. Paradoksalnie wszyscy dzisiaj spędzają jakąś część swojego życia przed komputerem. Lubimy interesować się innymi, szukamy znajomych na różnych portalach, w sieci, rozmawiamy z nimi. Unikamy jednak bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. I cóż z tego mamy?

Marketing sieciowy niewiele różni się od tego co większość robi.

– też oparty jest o kontakt z drugim człowiekiem, też poszukuje znajomych w sieci, też z nimi rozmawia. Jedyna różnica to fakt, że ludzie pracujący w marketingu sieciowym wykorzystują Internet by promować swoją działalność, by tym samym zarabiać pieniądze. Nie oznacza to, że marketing sieciowy to jedyny biznes do prowadzenia którego wykorzystywany jest Internet. Jeśli masz inny pomysł na swój rozwój – rozwijaj się, zarabiaj pieniądze, realizuj się. Nigdy dotąd nie było lepszej okazji na wykorzystanie sieci Internet do promocji siebie i swoich pomysłów. Oczywiście nikt  nie daje gwarancji,  że w jakimkolwiek biznesie będzie łatwo, że zawsze odniesie się sukces. Ale mając dzisiaj takie możliwości i z nich nie skorzystać to przegrana już na samym początku. Zawsze warto robić coś więcej, czasami coś innego. Przecież robi się to dla siebie

Doskonale rozumiem, że można mieć opory.

Wielu z nas liczy się często ze zdaniem innych, przywiązujemy dużą wagę do opinii innych na nasz temat. W głowie kłębią się myśli – co powiedzą inni, czy się nie ośmieszę. Jak nic nie robisz, to też o Tobie mówią. Ja z marketingiem sieciowym związałem się wiele lat temu. Też zastanawiałem się czy warto inwestować swój czas w tak mało popularną wówczas formę pracy. Dzisiaj wiem, że było warto.

Obecnie marketing sieciowy oparty jest o nowe możliwości.

Internet, który sprawia, że możliwości jakie niesie dziś marketing sieciowy są naprawdę ogromne. Jeżeli jesteś taką osobą, która lubi nowe wyzwania, szuka sposobu na rozwijanie  własnej przedsiębiorczości ale nie ma na to własnego pomysłu –  to zapraszam do współpracy.

marketing-jako-biznes-prosumenta

Mamy gotowy, sprawdzony system edukacyjny.

Wystarczy się podłączyć i budować swój biznes w marketingu sieciowym. W rozwoju tej formy działalności nie jesteś sam – jest bowiem system pomocy z którego możesz skorzystać. Razem możemy więcej.

Jeśli czytasz tego bloga to już odniosłeś sukces bowiem świadczy to o tym, że poszukujesz czegoś dla siebie, że nie jesteś usatysfakcjonowany tym co masz. Gratulacje.

Jeśli szukasz pomysłu na własną przedsiębiorczość napisz zadzwoń. Możesz również zapisać się do naszego NEWSLETTERA dowiesz się więcej o marketingu sieciowym i nie tylko.