Wiele osób dzisiaj zastanawia się nad dodatkowym źródłem dochodu.

Pracujemy w jakieś branży a po pracy szukamy dodatkowego źródła dochodu. Świetnym rozwiązaniem byłby marketing prosumbcyjny.

Dodatkowe-źródło-dochodu

Dlaczego warto się temu przyjrzeć? Otóż jest to jedna z najszybciej rozwijających się form uzyskiwania dochodu. Wprawdzie od lat słyszy się, że wszystko co związane z marketingiem prosumenckim tak naprawdę  nie jest zbyt dobre i nie jest zbyt ciekawe. Gdy rozpoczynałem działalność z żoną w tej branży  było dużo gorzej niż jest teraz, bowiem nie było jeszcze tak silnie rozwiniętych technologii informatycznych. Jak chcieliśmy kogoś zainteresować tym tematem – musieliśmy się z nim spotkać lub pojechać do niego. Dziś w dobie nowych technologii, Internetu i mediów społecznościowych  wszystko jest dopracowane, przygotowane i dużo łatwiejsze. Wystarczy tylko podłączyć się pod sprawdzony system a możliwości są naprawdę niesamowite.

Rozwijając marketing prosumencki możesz zyskać dodatkowe źródło dochodu

Jedyne co się nie zmieniło od lat to obawy przed wystartowaniem. Jest to problem bardzo wielu ludzi , którzy otrzymują propozycję współpracy. Z jednej strony chcieliby spróbować czegoś nowego a drugiej strony boją się. I nie dziwię się tym obawom. Patrząc na dzisiejsze czasy to większość ludzi żyje dobrze. Jeśli jednak chcesz żyć lepiej musisz jeszcze coś robić. Może wówczas warto na szali położyć z jednej strony zyski i korzyści, które mogę mieć z tej współpracy a z drugiej strony hamujące Cię obawy

Bardzo dużo kreatywnych osób już jest zaangażowanych w różne  projekty w których chcą odnieść sukces. Jest to naprawdę godne podziwu. Większość osób uważa, że ma jakąś tam stabilizację i niekoniecznie chce coś w tym swoim poukładanym życiu zmieniać. Tylko czy ta stabilizacja w której żyjemy dziś może być rzeczywiście pewna? Jak to specjaliści mówią pewne są tylko śmierć i podatki.

Pamiętam te czasy jak mieszkaliśmy w Stargardzie – 8 lat  na jednym 15 metrowym pokoju z dwójką dzieci. Na mieszkanie trzeba było czekać ponad 40 lat i pewnie do dzisiaj jeszcze byśmy go nie dostali. Gdyby nie nasza siła woli aby tą sytuację zmienić to nasze życie wyglądałoby zapewne inaczej. Dziś młodzi ludzie też mają ciężki start ale prawie każdy idzie do banku, bierze kredyt, kupuje mieszkanie lub buduje dom. Jest to jednak życie na krawędzi. Ostatnie wydarzenia – korona wirus –  pokazały nam jak szybko można stracić pracę, dochody, i nagle stabilizacja przestaje istnieć.

Być może przygotowują nas na jakiś większy krach.

A kredyty trzeba spłacać, czynsz opłacać, wynajem lokali, ZUS i inne formy utrzymania swojego stanowiska pracy. Ciągłe i szybkie zmiany oraz nowe technologie wypierają pracę człowieka. Wydaje się, że warto być otwartym na różne możliwości, nowe wyzwania. Mi akurat spodobał się marketing sieciowy. Stał się dla mnie początkowo dodatkowym źródłem dochodu aż w końcu głównym.  Znalazłem w nim wiele płaszczyzn w których mogę się rozwijać..

Pewnego  razu  mój  znajomy opowiadał mi coś tam o jakichś sklepach bez sklepów. O jakimś biznesie sieciowym, że już działa i że będzie zarabiał kupę kasy.  Ale wówczas nie zaproponował mi współpracy. Wzbudził jednak we mnie nutę zainteresowania – tym bardziej , że wówczas kupowanie poza sklepami było czymś niewyobrażalnym. Jak mogę kupić produkt bez pójścia do sklepu?  Po jakimś czasie również koleżanka opowiadała mi coś tam o tych niesamowitych możliwościach. Ale i ona nie zaproponowała nam współpracy. A mnie się to spodobało od samego początku.

Dodatkowe źródło dochodu jak je znaleźć?

Zdecydowany byłem na współpracę od razu.  Pojechałem razem z żoną ponad 300 kilometrów i  zmusiliśmy  praktycznie żonę kolegi by nas zarejestrowała w firmie.  I tak rozpoczęła się nasza niesamowita przygoda z marketingiem sieciowym.

Czy mieliśmy jakieś doświadczenie w tej dziedzinie?

Absolutnie nie. Nie mieliśmy żadnego doświadczenia w prowadzeniu jakichkolwiek interesów. Na dodatek marketing sieciowy był dziwny. Zresztą dziś tak samo odbiega od wszystkiego co jest nam  znane.  Podobała nam się idea, czuliśmy, że jest uczciwa choć absolutnie tego nie rozumieliśmy. Chcieliśmy po prostu czegoś więcej. Dziś wiemy, że to był strzał w dziesiątkę. Rozumiemy wszystkich tych, którzy mają obawy, którzy tego nie rozumieją. Nie rozumiemy tych , którzy mówią, że to znają. Gdyby naprawdę wiedzieli na czym polega marketing sieciowy już dawno by w nim działali.   Gdyby wiedzieli jak zarabiać to zarabiali by w tym biznesie dobre pieniądze. Każdy z nas miał te same wątpliwości i stawiał te same pytania. Czy warto? Nauczę się tego? Warto spróbować?

Każdy może się tego biznesu nauczyć.

Ta działalność jest tak banalnie prosta, że aż trudno w to uwierzyć. Problem leży w czymś innym. Nauczeni jesteśmy pewnego schematu myślowego i trudno nam  wyjść po za to co znamy. Potraktuj na początku tą współpracę jako sposób na dodatkowy dochód. Niczym nie różnisz się ode mnie czy od innych osób działających w marketingu sieciowym. My tylko wyszliśmy poza utarte schematy, mechanizmy które jeszcze rządzą światem. Ale wszystko wskazuje na to, że Świat idzie właśnie w kierunku wolnego rynku. Reasumując to ty musisz siebie zatrudnić i znaleźć sposób na zarabianie pieniędzy bo za jakiś czas obecne jeszcze zawody po prostu przestaną istnieć.

W tym biznesie są trzy punkty na osi czasu.

Jest punkt A, punkt B  i punkt C. Punkt A jest to miejsce w którym się  zarejestrowałeś. Punkt B to jest moment w którym podejmujesz decyzję. Ja to robię i zrobię. Ale od punktu A do punktu B jest wielka niewiadoma.  Ile ona trwa? Nikt tego nie wie. Od jednej godziny do 40 lat jak to mówi Zbyszek Rek.

Decyzja-to-punkt-B

Natomiast gdy podejmiesz decyzję w punkcie B to do punktu C dochodzisz w ciągu 3-6 miesięcy. Ten punkt C w naszej działalności jest szczyt tabeli płacowej – a Twoje dochody osiągają wówczas wysokość 10-15 tysięcy miesięcznie. Nie jest koniec możliwości zarabiania. To dopiero początek niesamowitej przygody. Ale wiem, że od tego momentu stajesz się już zupełnie głuchy na słowa oponentów. Po prostu wiesz, że to działa.

Wiemy, że  ciągle są nowe  osoby które  dziś, jutro czy za jakiś czas przyłączą się do współpracy i osiągną sukces.

Być może jesteś jedną z takich osób. Potęgą tego biznesu jest jego odnawialność.

Jak więc wystartować?

Najpierw się zarejestruj. Wtedy wiadomo, że chcesz coś robić! Jeżeli masz wątpliwości to  zadzwoń, napisz do  mnie. Wiele odpowiedzi możesz już znaleźć na stronie firmowej, jest tam naprawdę sporo informacji. Jak nie wystartujesz to nie zaczniesz? Ludzie na ogół rejestrują się w serwisie firmowym z dwóch powodów.

Pierwszy to możliwość  bezpośredniego zakupu produktu, po atrakcyjnych cenach. Firma bowiem oferuje bardzo szeroką gamę produktów – od filtrów do wody, naczynia ze stali nierdzewnej, kosmetyki, suplementy diety najwyższej jakości po chemię gospodarczą. Niektórzy rejestrują się by zakupić jakiś produkt np.  filtr do wody,  czy filtr powietrza bo obniżonej cenie ( bo różnica w cenie dla osób współpracujących jest naprawdę spora). Istnieje grupa osób, która tylko kupuje produkty, bo poznali ich jakość, wydajność, cenę i są bardzo zadowoleni z tej formy zakupów.

Drugą grupę stanowią osoby, które oprócz produktów zobaczyli jeszcze inne możliwości jakie daje współpraca z firmą i są gotowi do rozpoczęcia współpracy polegającej na rozbudowie swojego biznesu. Takie osoby zobaczą w tym biznesie to co ja zobaczyłem – nie tylko wspaniałe produkty ale przede wszystkim możliwość osiągnięcia wolności finansowej, możliwość stanowienia o sobie samym, możliwość bycia wolnym i niezależnym od szefa, czasu , koniunktury zakładu pracy czy Państwa.

Oczywiście taka osoba  ma obawy, ja też je miałem.

Nie wie czy to wszystko co tak pięknie wygląda zadziała dla niej. Ma jednak odwagę by spróbować i właśnie z takimi osobami można ten biznes zbudować. Takie osoby trzeba wspierać, pomagać im by odnosili faktyczne rezultaty oraz by się biznesowo rozwijali. W tej współpracy każdy jest ważny, i ten co tylko kupuje produkty jak i ten co rozwija tą działalność szerzej. Każdy ma bowiem prawo wyboru i każdy wybór szanujemy.  Mamy sporo osób w grupie, które się zarejestrowały przez nasza stronę by kupować ulubione produkty. Absolutnie nie naciskamy ich by budowały biznes. Nie każdy chce się zaangażować i poświęcić więcej czasu na rozwój tej działalności. Szanujemy to,  bowiem każdy wie co dla niego jest najlepsze i najważniejsze.

Jak  rozpocząć współpracę?

Zaczyna się to wszystko od pierwszego kontaktu czyli  od zwykłej rozmowy. Odpowiadamy wówczas na twoje pytania, wątpliwości. Omawiamy razem co dla ciebie jest  najważniejsze i ustalamy wspólnie plan działania. Moim zadaniem jest  pomóc tobie prawidłowo i szybko wystartować. Z tej przyczyny zależy mi na tym byś jak najszybciej zaczął zarabiać bo wówczas sam zobaczysz jak działa ten biznes. Sporo ludzi  dziś wybiera  marketing sieciowy w  różnych firmach i to pokazuje, że ten rodzaj zarabiania pieniędzy ma sens. To dzisiaj najsilniej rozwijająca się branża sprzedaży bowiem  wystarczy spojrzeć na obroty najlepszych firm w tej dziedzinie.

Zachęcam, spróbuj swoich możliwości.

Dlatego na mnie możesz liczyć. Napisz co myślisz na ten temat, podziel się swoją refleksją, może doświadczeniem w tej branży. Czekam na Ciebie i zapraszam Cię serdecznie do